„Samsung“ išsprendė didžiausias flagmanų problemas: netrukus pasirodys oficialus atnaujinimas

„Samsung“ išsprendė didžiausias flagmanų problemas: netrukus pasirodys oficialus atnaujinimas

Lukas Snarskis

2021-06-18, 07:35

Šių metų pradžioje, didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje, „Samsung“ pristatė „Galaxy S21“ serijos flagmanus. Niekam ne paslaptis, kad šią liniją sudaro trys modeliai – tai „Galaxy S21“, „Galaxy S21 Plus“ ir „Galaxy S21 Ultra“. Ir nors tai yra aukščiausios klasės produktai, tačiau gamintojas problemų neišvengė ir šiemet.

Praėjus keletui mėnesių po išleidimo, internete pasirodė vartotojų skundai dėl „Galaxy S21“ serijos telefonų kamerų. Ir jeigu keletos naudotojų skundai gali pasirodyti kaip atsitiktinumas, tai viskas pasikeitė prieš kelis mėnesius, kuomet virtualioje erdvėje masiškai pradėjo plisti skundai dėl stringančių kameros aplikacijų, o netrukus į tai sureagavo ir pats gamintojas.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

galaxy-s21-back_2021-04-12-090109

„Samsung“ informavo, jog problemos jiems yra žinomos ir atnaujinimai bus pateikti artimiausiu metu. Pranešama, kad „Galaxy S21“ serijos produktus pasieksiantis naujinys turėtų išspręsti atminties problemą, kuomet naudojamas portretų režimas arba priartinimas. Negana to, gamintojas paskelbė ir apie keletą kitų patobulinimų, kurie pasieks šiemet pristatytus flagmanus.

Samsung-Galaxy-S21-Ultra-kamera

Pranešama, kad „Samsung“ pagerino kameros veikimą, optimizavo portretų režimo variklį. „Samsung Galaxy S21“ serijos telefonus taip pat papildys nauja funkcija, kuri leis atpažinti QR kodus iš galerijoje esančių nuotraukų. Taip pat pagerinti vaizdo pokalbių efektai, tačiau daugiau detalių apie tai bus pateikta vėliau.

Kai kurie „Samsung“ flagmanų savininkai skundėsi ir kaistančiu telefonų korpusu, tačiau tikėtina, kad ši problema bus išspręsta su šiuo atnaujinimu. O ar tarp mūsų skaitytojų turime žmonių, kurie naudojasi „Galaxy S21“ serijos telefonais? Ar teko susidurti su šiomis problemomis? Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Geo

S21 naudojant kamera jokiu problemu, tiesa portreto rezimo nenaudoju, kaista tik kaip masinoje naudoju kaip GPS, bet dabar karsta. dar kaito kaip gavau istejama pranesima ir telefonas buvo kitam kambari tai jis ten vibravo, kauke ilga laika kol neisgirdau, ikaito stipriai. Siaip telefonu labai patenkintas.

Kozmas

Labas! Pas mane „Galaxy S21 Ultra“.Iš tiesų su kamera kažkas negerai (Ilgiau naudojant, kaista) , bet telefono dar neišmesiu, jei atnaujins. Lauksiu naujinimo! Sėkmės!

Leox

S21 ultra nešėm į garantinį, nes po kelių mėnesių naudojimo ekrane buvo atsiradęs mėlynas taškelis, tai keitė kažkokią detalę, kurios savaitę laukė iš gamintojo, taip pat pakeista buvo nugarėlė, baterija ir krovilio lizdas berods. Tai dabar vėl kaip naujas..

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy S21+ 5G

Samsung Galaxy S21+ 5G

6,7 colio
4800 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

6,8 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 5G

Samsung Galaxy S21 5G

6,2 colio
4000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas