Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Samsung“ ketina nustebinti: ruošiamas pigesnis „Galaxy Z Flip3“ variantas

„Samsung“ ketina nustebinti: ruošiamas pigesnis „Galaxy Z Flip3“ variantas

Lukas Snarskis

2021-07-08, 12:55

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“ jau kuris laikas ruošia naujus produktus, kurie bus pristatyti rugpjūčio 11 dieną. Internete netyla kalbos apie artėjantį „Galaxy Z Fold3“ ir „Galaxy Z Flip3“ sulenkiamų telefonų pristatymą, tačiau dabar aiškėja, kad būtent pastarasis modelis sulauks daugiausiai dėmesio.

Internete dar praėjusių metų pabaigoje buvo kalbama apie tai, jog „Galaxy Z Flip“ seriją gali papildyti ir pigesnis modelis, kuris būtų žinomas kaip „Samsung Galaxy Z Flip3 Lite“. Tačiau apie tai naujienų nebuvo daug, ir kai kurie netgi spėjo, kad supaprastintasis variantas galėjo būti nutrauktas dėl visuotinio lustų trūkumo. Vis dėlto, dabar „The Korea Herald“ vėl skleidžia gandus teigdami, kad „Samsung“ ruošiasi „Lite“ modelio pristatymui artėjančiame „Unpacked“ renginyje.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Samsung-Galaxy-Z-Flip3

Jau aišku, kad „Galaxy Z Flip3“ ir „Galaxy Z Fold3“ flagmanai debiutuos ne tik atnaujintomis specifikacijomis, tačiau ir bus pasiūlyti sumažintomis kainomis. Tačiau pristatyti visiškai naują, pigesnę modelio versiją yra kažkas naujo. Žinoma, „Galaxy Z Flip3 Lite“ vis dar kelia labai daug klausimų, kadangi beveik nieko negirdėjome apie jo savybes, priešingai nei yra su „Z Flip3“ ir „Z Fold3“ modeliais, kurių savybės internete plinta kone kasdien.

Kita vertus, kalbos apie „Galaxy Z Flip3 Lite“ iš dalies gali būti teisingos. Iki šiol mes nežinome kuo galėtų pasižymėti šis pigesnis sulenkiamas išmanusis telefonas, o tai gali sufleruoti keletą dalykų. Vienas jų, įrenginio gamybos atšaukimas, o antrasis – jo pristatymas galimai įvyks gerokai vėliau nei suplanuotas „Unpacked“ renginys. Kaip bebūtų, iki „Samsung“ spaudos konferencijos liko dar daugiau nei mėnuo, todėl dar yra pakankamai laiko, kad sužinoti ką Pietų Korėjos milžinė išties planuoja.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas