„Samsung“ ketina sukelti telefonų rinkos revoliuciją: kitąmet pasirodantys flagmanai gali naudotis sprendimus, kokie iki šiol naudoti tik elektriniuose automobiliuose

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“, dar visai neseniai, pristatė naujuosius „Galaxy S23“ serijos išmaniuosius telefonus. Įvairūs gandai apie šios bendrovės produktus sklando nuolat, o dabar pasirodė ir pirmoji informacija apie 2024 metų flagmanus.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Samsung“ ketina sukelti telefonų rinkos revoliuciją: kitąmet pasirodantys flagmanai gali naudotis sprendimus, kokie iki šiol naudoti tik elektriniuose automobiliuose

2024 metų pradžioje turėtų debiutuoti „Samsung Galaxy S24“ serijos išmanieji telefonai, o jie galimai sulauks nemažai pokyčių. Jau buvo skelbiama apie planuojamus kamerų atnaujinimus, o dabar aiškėja, jog šios serijos įrenginiai gali naudoti ir naujos kartos baterijas.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ padalinys, kuris atsakingas už įrenginių baterijų gamybą ir tobulinimą, siekia perkelti sprendimus, kurie naudojami elektromobiliuose į išmaniuosius telefonus. Pakeitus akumuliatorių elementų išdėstymą – galima gauti didesnį energijos tankį, o tai leistų padidinti baterijų talpą, nekeičiant jos pačios dydžio.

Panašūs sprendimai naudojami ir kai kuriuose elektriniuose automobiliuose. „Audi“ į savo „Q8 e-tron“ elektromobilį sumontavo panašius technologinius sprendimus naudojantį 114 kWh akumuliatorių, o Kinijos gamintojas CATL gamina dar didesnės talpos baterijos, kurių talpa siekia 140 kWh.

Reikėtų nepamiršti, jog išmaniųjų telefonų baterijų veikimo sąlygos gerokai skiriasi nuo elektromobilių, tačiau teigiama, kad toks sprendimas leistų padidinti akumuliatorių tankį maždaug 10 proc. Tai taip pat nereiškia, jog „Samsung Galaxy S24 Ultra“ modelis, kuris pasirodys kitąmet, turės 5 500 mAh talpos bateriją, vietoje 5 000 mAh kaip, kad „Galaxy S23 Ultra“ flagmanas.

Teigiama, kad toks sprendimas leistų „Samsung“ panaudoti mažesnes baterijas, tačiau vartotojams vis tiek pasiūlyti tokią pačią jų talpą. Tokia galimybė leistų sutaupyti papildomos vietos įrenginio vietoje, kurią būtų galima panaudoti kitiems komponentams. Žinoma, tai atvertų galimybę ir kurti kiek mažesnius išmaniuosius telefonus nei šiuo metu jau tapo įprasta.

Verta pastebėti, jog artėjant naujų išmaniųjų telefonų išleidimui, pirmasis dalykas, kuris dažniausiai paaiškėja – baterijos talpa. Niekam ne paslaptis, jog gamintojai turi gauti reikiamus sertifikatus naujoms baterijoms, todėl jau netrukus galima tikėtis sužinoti ir daugiau informacijos, apie tai ką yra sumąstę „Samsung“ vadovai.

Kaip jau minėjome, „Samsung“ naujausius „Galaxy S24“ serijos flagmanus pristatys tik kitąmet. Nepaisant to, jog iki pristatymo liko dar kone 10 mėnesių – tai nėra pirmas kartas, kuomet pasirodo tam tikra informacija apie šiuos išmaniuosius. Kiek anksčiau, buvo skelbiama, jog „Samsung Galaxy S24“ gali sulaukti didelių pasikeitimų kamerų srityje.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas