„Samsung“ laidoja populiariąją „Galaxy Note“ flagmanų seriją, tačiau ji bus žinoma kitu vardu

„Samsung“ laidoja populiariąją „Galaxy Note“ flagmanų seriją, tačiau ji bus žinoma kitu vardu

LetsGoDigital

Ko gero populiariausia Azijos išmaniųjų telefonų kompanija žada pristatyti „Galaxy S22“ flagmanų seriją maždaug gruodžio viduryje, o ją sudarys trys modeliai - „S22“, „S22+“ bei „S22 Ultra“. Būtent pastarasis ir yra įdomiausias iš visų, mat žvelgiant į jo dizainą ir funkcionalumą neįmanoma neprisiminti kadaise itin populiarios „Galaxy Note“ serijos galvojant, ar tik „Ultra“ netaps moderniu jos pakaitalu?

samsung-unpacked-galaxy-s22-ultra-770x508

Esminis dalykas, verčiantis suvesti šiuos galus yra „Samsung S Pen“ - ekrano valdymo pieštukas, anksčiau naudotas išskirtinai „Galaxy Note“ įrenginiuose, kurių korpuse buvo palikta ertmė būtent pieštukui laikyti. Ertmę „S Pen“ rasime ir „S22 Ultra“, tačiau apie tai, jog šis įrenginys bus „Note“ serijos palikuonis sufleruoja ir kampuota prietaiso išvaizda, primenanti ankstesnius šios išmaniųjų linijos milžinus.

Samsung Galaxy S21 Dual G991B 128GB 5G Phantom Grey (Pilkas)

samsung-galaxy-s22-ultra-unpacked-770x588

Naujos potencialios vizualizacijos, sukurtos „LetsGoDigital“, sufleruoja, jog „S22 Ultra“ dizainas gali skirtis ne tik nuo dabartinių „S21“, bet ir išsiskirti iš kitų „S22“ serijos prietaisų. Yra manančių, jog „S22“ žymės sugrįžimą prie lenkto ekrano, tačiau kol kas visa tai tėra spekuliacijos - „LetsGoDigital“ teigimu, „Samsung“ atsisakys dabartinio priekinės kameros „skylės“ elemento ir vietoje jo sulies kamerą su viršutine ekrano dalimi, sukuriant nedidelę iškyšą ekrano viršutinės dalies centre.

galaxy-s22-ultra-water-drop-camera-770x567

Telefono nugarėlės išvaizda taip pat sukelia nemažai diskusijų - remiantis paskutiniais pranešimais , kameros modulio išdėstymas bus maždaug toks, kokį ir vizualizavo „LetsGoDigital“. Nepaisant vaizduojamo objektyvų kiekio, bendras vizualizacijų dizainas pernelyg primena senesnius „Sony“ modelius, pavyzdžiui „Xperia XZ1“, kad būtų realybe.

Samsung Galaxy S21 Ultra Dual G998B 256GB 5G Phantom Black (Juodas)

Dėl vieno esame tikri - įrenginio storis gali nuvilti, mat „S-Pen“ integracija, sumažintas kameros modulio išsikišimas ir ekrano dizainas daro savo. Bet net ir čia galima įžvelgti privalumų - storesnis įrenginys reiškia talpesnę bateriją.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Wissen

Na realiai, tai kam ta galaxy note, ultra didelis visko daug turi tik s pen pridek ir tas pats kas note gal ir geriau bus.

At

Nelabai tas pats. Turiu note 20 ultra, zmona S21 Ultra. Nekeisciau net i naujesni S21. Parametrai ne tie. Senesnis note greitesnis uz S21. Piestukas ant S21 veikia prastai. Kazkas daryta, bet nei sis nei tas gavosi

Wissen

Na nežinau kaip ten jis veikia ir kokios to priežastis, kad jis letas. Bet dydžiu jie panašus ir parametrais ultra pranoksta senaji. tai veikimas gali ir nuo naudojimo priklausyt bei programinės įrangos ir atnaujinimu. Bet man asmeniškai nėra reikalo gamint ir note didelius ir iš S serijos ultra didelius tiesiog galima viena serija padaryt didelius kaip note pridet pieštuka, o kiti mažesni tiem kam patinka patogumas ir paprastumas

>

dar Galaxy z fold gali pakeisti ta note serija dėl to kad ji pradejo leisti sulankstomus kurie pusiau ten tablet ir telefonas, ultra jis del kameros labiau toks padarytas fotografijai

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy S21+ 5G

Samsung Galaxy S21+ 5G

6,7 colio
4800 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

6,8 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 5G

Samsung Galaxy S21 5G

6,2 colio
4000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas