Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Samsung” nemyli europiečių: naujasis „Galaxy A52 5G” kainuos brangiau nei kitose šalyse

„Samsung” nemyli europiečių: naujasis „Galaxy A52 5G” kainuos brangiau nei kitose šalyse

Ignas Petrikonis

2021-03-13, 12:10

Kovo 17 dieną „Samsung” planuoja pristatyti naujuosius savo vidutinės klasės telefonus „Samsung Galaxy A52 5G” ir „Galaxy A72 5G”. Šių modelių pirmtakai yra vieni populiariausių naujų išmaniųjų Lietuvoje ir daugelyje Europos valstybių, todėl atnaujintiems modeliams prognozuojama didelė sėkmė - ypač dėl atsiradusio 5G ryšio palaikymo. Deja, europiečiams už juos gali tekti mokėti daugiau nei kitų šalių gyventojams.

Viena Lenkijos elektroninių parduotuvių netyčia per anksti papildė savo katalogą naujųjų „Samsung” vidutiniokų aprašais, kurie atskleidė ir būsimas jų kainas. „Samsung Galaxy A52 5G”, turintis 6GB operatyviosios ir 128GB vidinės atminties, kainuos 1900 zlotų - 415 eurų. Tuo metu Saudo Arabijoje identiškas modelis, tiesa, turintis ne 6, o visus 8GB RAM kainuoja 365 eurus. Kainos skirtumas galbūt ir nėra astronomiškai didelis, tačiau liūdna, kad europiečiai už didesnę sumą gauna mažiau.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

gsmarena_0004

Vokietijos „Amazon” kataloge taip pat pasirodė šio telefono pėdsakai. Šioje platformoje jis kainuoja net 450 eurų, kas jau yra neproporcingai daug. Tiesa, šiuo atveju telefoną parduoda trečiųjų šalių pardavėjas, tad ši kaina galimai nėra 100% tiksli.

galaxy-a525gvok

Panašu, kad „Samsung” puikiai supranta, kad tokia suma gali būti per didelė nebrangaus, bet pajėgaus išmaniojo ieškantiems pirkėjams, todėl sklinda kalbos, kad gamintojas taip pat ruošia pigesnes „Galaxy A52” ir „A72” versija be 5G ryšio palaikymo ir su silpnesniu lustu.

Lenkijos pardavėjas kartu su kaina atskleidė ir pagrindines „Samsung Galaxy A52 5G” specifikacijas. Telefonas turės FHD+ raiškos 6,5 colio įstrižainės „SuperAMOLED” ekraną, palaikantį 120Hz atsinaujinimo dažnį. Sklandų veikimą užtikrins „Snapdragon 750G” lustas, o baterijos fronte matome 4500mAh akumuliatorių, palaikantį 25W greitąjį įkrovimą. Kalbant apie kameras, jų čia rasime net 4. Pagrindinis sensorius bus 64MP raiškos, itin plataus kampo kamera - 8MP, makro sensorius - 5MP, o portretams bus skirtas 2MP gylio jutiklis.

gsmarena_005%20%2825%29

„Galaxy A52 5G” pirkėjams bus siūlomas trijų spalvų - juodos, violetinės ir baltos. Kaip jau minėjome, pristatymas numatomas kovo 17 dieną.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas