Telefonai

„Samsung“ netyčia atskleidė galimas „Galaxy Flip5“ kainas: naujausias modelis gali būti ženkliai brangesnis nei jo pirmtakas

Dabartinė sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderė „Samsung“ 2022 metus pabaigė su kiek mažesniais tokio tipo įrenginių pardavimais, tačiau dabar aiškėja ką bendrovė planuoja šiemet.

„Samsung“ netyčia atskleidė galimas „Galaxy Flip5“ kainas: naujausias modelis gali būti ženkliai brangesnis nei jo pirmtakas

Internete jau kuris laikas kalbama apie „Samsung Galaxy Fold5“ ir „Galaxy Flip5“ išmaniuosius telefonus, kurių debiutas turėtų įvykti antroje šių metų pusėje. Jau dabar yra ne tik žinomos kai kurios „Samsung Galaxy Flip5“ įrenginio specifikacijos, tačiau netikėtai paaiškėjo ir galimos kainos.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Remiantis naujausia informacija, „Galaxy Flip5“ modelis su 256 GB vidinės atminties turėtų kainuoti maždaug 1 335 eurus. Palyginimui, analogiškas „Samsung Galaxy Flip4“ išmaniojo telefono variantas buvo 16 proc. pigesnis. Tiesa, šios kainos yra skirtos Rumunijos rinkai.

Vertėtų atkreipti dėmesį, jog informacija apie „Samsung“ sulenkiamo įrenginio kainas pasirodo jau ne pirmą kartą. Anksčiau buvo pasirodę pranešimų iš Graikijos, kur teigiama, kad 128 GB vidinės atminties turintis modelis kainuos maždaug 1 300 eurų, o šaltiniai Prancūzijoje skelbė, jog 256 GB variantas kainuos maždaug 1 200 eurus.

Kaip bebūtų, skirtingose šalyse yra taikomas skirtingo dydžio pridėtinės vertės mokestis (PVM), todėl spręsti apie galimas kainas Lietuvoje – kol kas yra kiek per anksti.

Remiantis naujausia informacija, „Galaxy Flip5“ ir toliau naudos 10 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą asmenukių kamerą. Tiesa, nors šio objektyvo raiška išliks nepakitusi, tačiau nėra aišku ar keisis kitos jo savybės – diafragma, automatinio fokusavimo technologija ir pan.

Nepaisant to, kad „Samsung Galaxy Flip5“ nesulauks atnaujintos asmenukių kameros, čia bus naudojamas didesnis ekranas, kuris montuojamas išorinėje įrenginio dalyje. Toks pasikeitimas suteiks ne tik didesnį funkcionalumą šiam ekranui, bet ir bus galima geriau išnaudoti greta esančias kameras.

Priminsime, jog visai neseniai pasirodė pranešimų ir apie šio išmaniojo telefono baterijas. Sulenkiami „Samsung“ išmanieji telefonai ir toliau naudos „LG Energy Solution“ pagamintas baterijas. Toks pasirinkimas neturėtų stebinti, mat šios serijos įrenginiai jau trejus metus naudojo būtent „LG Energy Solution“ pagamintus akumuliatorius ir, panašu, tai artimiausiu metu nepasikeis.

Tiesa, „LG Energy Solution“ nėra vienintelis baterijų tiekėjas „Galaxy Fold“ ir „Galaxy Flip“ serijos įrenginiams. 2023 metų „Samsung“ sulankstomiems išmaniesiems telefonams skirtus akumuliatorius taip pat tieks „Samsung SDI“ ir Kinijos bendrovės „Amperex Technology Limited“, o tai turėtų padėti išvengti bet kokių vėlavimų, galinčių atsirasti dėl problemų, susijusių su baterijų tiekimo grandine.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas