„Samsung“ paslaptys ir toliau aptarinėjamos internete: paaiškėjo kada išvysime ilgai lauktą pigesnį flagmaną

„Samsung“ paslaptys ir toliau aptarinėjamos internete: paaiškėjo kada išvysime ilgai lauktą pigesnį flagmaną

Lukas Snarskis

2021-11-08, 12:35

Internete dar liepos mėnesį pasirodė pirmosios naujienos apie „Samsung“ ruošiamą „Galaxy S21 FE“ išmanųjį telefoną, kurias vėliau sekė gandai apie galimas specifikacijas. Pigesnis Pietų Korėjos milžinės flagmanas buvo pasirodęs ir Kinijos ryšio sertifikavimo agentūros TENAA duomenų bazėje, o tuomet prasidėjo kalbos apie modelio išleidimą jau spalio mėnesį.

Deja, tačiau naujojo „Galaxy S21 FE“ modelio pristatymo taip ir neišvydome, o vėliau sekė kalbos apie šio įrenginio atšaukimą. Nepaisant to, panašu, kad „Samsung“ vis tik ketina pristatyti šį pigesnį flagmaną, o jo pristatymas turėtų įvykti jau po naujų metų. Kaip skelbia Jonas Prosseras, išmanusis turėtų būti pristatytas jau sausio 4 dieną, vos keturios dienos prieš „Galaxy S22“ serijos įrenginių pristatymą.

Samsung Galaxy S20 FE Dual 5G 128GB Cloud Navy (Mėlynas)

Galaxy-S21-FE_2021-09-27-072533_nvoa

Įdomu ir tai, jog spalio mėnesį planuotas pristatyti telefonas jau buvo pasiekęs gamybos linijas ir, šaltinių Pietų Korėjoje teigimu, jau buvo pagaminta maždaug 10 tūkst. vienetų. Tiesa, tai buvo gerokai mažesni skaičiai nei „Samsung“ planavo, o tai ir galėjo nulemti šio pigesnio flagmano išleidimo nukėlimą.

Kaip ir ankstesniuose modeliuose, „Samsung“ šiame telefone turėtų naudoti FHD+ Super AMOLED ekraną, kurio įstrižainė sieks 6,4 colio. Reikia paminėti, kad mažasis flagmanas „S21“ turi 6.2“ colio ekraną. „Samsung Galaxy S21 FE“ modelis galės pasigirti visais „S21“ serijos privalumais: 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, piršto antspaudų skaneriu po ekranu, IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms standartu, 5G ir kt.

Samsung Galaxy S20 FE Dual 128GB Cloud Navy (Mėlynas)

Galaxy-S21-FE-spalvos

Telefono galinėje dalyje rasime trijų kamerų sistemą: 12 MP pagrindinė, 12 MP plataus kampo ir 8 MP telefoto kamera su 3 kartų priartinimu. Manoma, kad „S21 FE“ turės praktiškai identiškas kameras, kaip ir „S21”, tad šiuo atžvilgiu tikrai nebus nusileidžiama. Reikia paminėti, jog akumuliatorius bus net 4500 mAh dydžio bei palaikys 25W spartųjį įkrovimą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Samsung

Komentarai

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE

6,5 colio
4500 mAh

Išleista: 2020 rugsėjis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas