„Samsung“ pradėjo naujo flagmano gamybą: netrukus galime sulaukti naujojo „Galaxy Z Fold“ modelio

Per pastaruosius metus, Pietų Korėjos milžinė „Samsung“, pristatė ne vieną sulenkiamą išmanųjį telefoną, o tokio tipo įrenginių kasmet pasirodo vis daugiau. Didžiausias telefonų gamintojas pasaulyje šiuo metu turi dvi tokio tipo įrenginių serijas – tai „Galaxy Z Fold“ ir „Galaxy Z Flip“.

Kalbos apie naują „Samsung Galaxy Z Fold“ serijos sulenkiamą išmanųjį telefoną sklinda jau kuris laikas, o dabar aiškėja, jog gamintojas jau pradėjo ir naujojo modelio masinę gamybą. Kaip skelbia Rolandas Quandt, Pietų Korėjos milžinė turi įsigijusi visus pagrindinius komponentus, kurie reikalingi „Galaxy Z Fold3“ modelio gamybai, o tai reiškia ir tai, jog jau visai netrukus galime sulaukti ir šio flagmano pristatymo.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ ketina pagaminti labai ribotą kiekį naujųjų „Galaxy Z Fold3“ išmaniųjų telefonų. Įprastai ši bendrovė abi sulenkiamų įrenginių serijas pristato tuo pačiu metu, o tai gali reikšti, kad ir šiemet įvyks vienas bendras pristatymas. Tiesa, kol kas nėra jokios informacijos, jog „Samsung“ būtų pradėjusi ir „Galaxy Z Flip3“ modelio gamybą.

Šiuo metu oficialios informacijos apie galimas „Samsung Galaxy Z Fold3“ specifikacijas nėra, tačiau internete sklando gandai, jog naujasis flagmanas turės 7,55 colių įstrižainės AMOLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu bei „S Pen“ palaikymu. Dar viena įdomi detalė – tai gali būti pirmasis bendrovės telefonas, kuris turėtų po ekranu įmontuota kamerą, o tam turėtų būti panaudotas 16 MP raiškos „Sony IMX 471“ vaizdo sensorius.

Atsižvelgiant į tai, jog „Samsung“ jau pradėjo masinę naujojo „Galaxy Z Fold3“ gamybą, šio modelio pristatymo galima būtų tikėtis jau kitą mėnesį.


Susiję telefonai

Samsung20 Galaxy20 Z20 Fold2

Samsung Galaxy Z Fold2 5G

7,6 colio

4500 mAh

Išleista: 2020 rugsėjis