„Samsung“ pristatė du pigius telefonus: į Europą atkeliauja naujieji „Galaxy A13“ ir „Galaxy A23“ modeliai

„Samsung“ pristatė du pigius telefonus: į Europą atkeliauja naujieji „Galaxy A13“ ir „Galaxy A23“ modeliai

Lukas Snarskis

Pietų Korėjos milžinės „Samsung“ kuriami „Galaxy A“ serijos išmanieji telefonai nuolat susilaukia didelio gerbėjo dėmesio. Tai yra vieni geriausiai parduodamų bendrovės įrenginių, o penktadienį buvo pristatyti du nauji modeliai.

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje pristatė du naujus modelius – tai „Galaxy A23“, o taip pat ir „Galaxy A13“. Siūlome pažvelgti į abi šias naujienas detaliau.

Samsung Galaxy A52s 5G Dual 128GB Awesome Mint (Žalias)

„Samsung Galaxy A23“

Samsung-Galaxy-A23

Naujasis „Samsung Galaxy A23“ pasižymės 6,6 colių įstrižainės LCD ekranu. Nesunku pastebėti ir tai, jog viršutinėje ekrano dalyje – vandens lašo formos išpjova. Skelbiama, kad visa priekinė dalis bus apsaugota „Gorilla Glass 5“ apsauginiu stiklu.

Kaip jau tampa įprasta, „Samsung“ neatskleidė su kokiu konkrečiai procesoriumi veiks šis išmanusis telefonas. Žinoma tai, jog jis neturės 5G palaikymo, o ankstesni gandai sufleravo, kad tai gali būti „MediaTek Dimensity“ lustas, tačiau koks – nežinoma. Pirkėjai galės rinktis tarp 4 GB, 6 GB arba 8 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB arba 128 GB vidinės atminties.

Samsung Galaxy A52 Dual 128GB Black (Juodas)

Samsung-Galaxy-A23

Išmaniojo telefono nugarėlėje – keturios kameros. „Samsung Galaxy A23“ turės 48 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o greta – 5 MP plataus kampo objektyvas bei du 2 MP sensoriai – gylio ir makro. Išmaniojo telefono priekinėje dalyje – 8 MP asmenukių kamera.

Pranešama, kad šio „Samsung“ telefono veikimą palaikys 5000 mAh talpos baterija su 25W greituoju įkrovimu. „Galaxy A23“ modelis turės „Android 12“ operacinę sistemą su „One UI 4.1“ vartotojo sąsaja.

„Samsung Galaxy A13“

Samsung-Galaxy-A13

Naujasis „Galaxy A13“ modelis turės 6,6 colių įstrižainės LCD ekraną, kuris bus apsaugotas „Gorilla Glass 5“ apsauginiu stiklu. Šis variantas taip pat turi ir vandens lašo formos išpjovą, kurioje įmontuota 8 MP asmenukių kamera.

Gamintojas neskelbia ir „Galaxy A13“ modelyje naudojamo procesoriaus, tačiau žinoma, kad jis bus aštuonių branduolių. Pirkėjai turės 3 GB, 4 GB arba 6 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB, 64 GB arba 128 GB vidinės atminties opcijas, o telefone bus įdiegta „Android 12“ ir „One UI 4.1“.

Samsung-Galaxy-A13_2022-03-05-111431_lgcj

Išmaniojo telefono nugarėlėje – keturios kameros. Pagrindinė „Galaxy A13“ modelio kamera pasižymės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu. Greta – 5 MP plataus kampo objektyvas bei du 2 MP sensoriai – gylio ir makro.

Pranešama, kad „Samsung Galaxy A13“ išmanusis telefonas turėtų kainuoti nuo maždaug 190 eurų. Deja, tačiau „Galaxy A23“ modelio kaina kol kas nėra žinoma.

Samsung Galaxy A12 Dual 128GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas