„Samsung“ pristato karščiausias metų naujienas: kur, kaip ir kada stebėti „Unpacked“?

„Samsung“ pristato karščiausias metų naujienas: kur, kaip ir kada stebėti „Unpacked“?

Lukas Snarskis

2021-08-11, 04:00

Šiandien, trečiadienį, Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ rengia vieną didžiausių šių metų spaudos konferencijų, kurios metu – naujų išmaniųjų telefonų pristatymas. Internete jau ne vieną mėnesį sklando informacija apie naujuosius „Galaxy Z Fold3“ ir „Galaxy Z Flip3“ flagmanus, o oficialus jų pristatymas – jau visai netrukus.

Kartu su šiais išmaniaisiais telefonai, „Samsung“ ketina pristatyti ir naująjį „Galaxy Watch4“ išmanųjį laikrodį, o taip pat ir „Galaxy Buds2“ belaidžius ausinukus. „Unpacked“ renginys prasidės 17:00 val. Lietuvos laiku, o visą naujausią informaciją, kaip ir visada, rasite mūsų portale. Žemiau pateikiame transliacijos nuorodą, o taip pat ir trumpą informaciją apie netrukus pasirodančius produktus.

Samsung F926B Galaxy Z Fold 3 5G 256GB Phantom Black (Juodas)

„Samsung Galaxy Z Fold3“ ir „Galaxy Z Flip3“

Naujasis „Samsung Galaxy Z Fold3“ turės nedidelę ekrano iškirpimą, kur bus įmontuota asmenukių kamera. Nesunku pastebėti ir trigubą kamerą nugarėlėje, tačiau joje nematyti periskopinio objektyvo, kas sufleruoja, jog jų savybės bus panašios į savo pirmtako, „Galaxy Z Fold2“ modelio. Dar viena naujovė šiame sulenkiamame flagmane – „S Pen“ palaikymas.

Nuotraukos atskleidžia ir tai, jog „Galaxy Z Fold3“ bus kiek plonesnis nei jo pirmtakas, tačiau kol kas labai sunku kažką pasakyti apie patį ekrano sulenkimą. Žemiau esančioje nuotraukoje pastarasis flagmanas pateikiamas kartu su „Galaxy Z Flip3“ modeliu. Visų pirma, tampa aišku, kad šis sulenkiamas telefonas turės būtent šį pavadinimą, kas iki šiol buvo tik spekuliacijos.

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 256GB Phantom Black (Juodas)

„Samsung Galaxy Z Flip3“ turėtų išsiskirti dviejų spalvų dizainu, kas matoma nuotraukoje, o viršutinėje nugarėlės dalyje – nedidelis ekranas ir dviguba kamera. Tikėtina, kad šis modelis taip pat turės metalinį rėmelį.

„Samsung Galaxy Watch4“ ir „Galaxy Watch4 Classic“

Kiek anksčiau, viešoje erdvėje pasirodė galimos naujųjų „Samsung“ laikrodžių nuotraukos, o dabar aiškėja ir galimos jų kainos. Kaip žinia, gamintojas ketina pristatyti dviejų dydžių „Galaxy Watch4“ įrenginius – 40 mm ir 44 mm. Pranešama, kad mažesnis variantas turėtų kainuoti maždaug 350-370 eurų, o didesnis modelis bus parduodamas už 380-400 eurų. Abiejų dydžių modeliai turėtų būti prieinami juodos, sidabrinės, žalios bei auksinės spalvų.

Tuo pačiu, aiškėja ir galima „Samsung Galaxy Watch4 Classic“ kaina. Visų pirma, šie klasikiniai laikrodžiai bus dviejų skirtingų dydžių – tai 42 mm arba 46 mm, o pirkėjai juos galės įsigyti juodos arba sidabrinės spalvos. Naujausia informacija rodo, kad mažesnis variantas kainuos maždaug 470-500 eurų, o už didesnį modelį teks mokėti 500-530 eurų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas