„Samsung“ planuoja naujienas 2022 metams: ruošia nebrangų telefoną su naujausia „Android“ versija

„Samsung“ planuoja naujienas 2022 metams: ruošia nebrangų telefoną su naujausia „Android“ versija

Lukas Snarskis

2021 metais Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ pristatė nemažai vidutinės klasės išmaniųjų telefonų, o taip pat ir pigesnių produktų. Dar metų pradžioje bendrovė pademonstravo „Galaxy M32“ modelį, kuris visai netrukus turėtų sulaukti ir atnaujinimo.

Internete pasirodė pirmoji informacija, kuri atskleidžia, jog naujasis modelis veiks su „Exynos 1200“ procesoriumi. Dar nepristatytas „Samsung“ įrenginys buvo aptiktas „Geekbench“ platformoje. Įdomu tai, jog „Galaxy M32“ iš esmės bus tokių pačių techninių savybių kaip „Samsung Galaxy A53 5G“, tačiau turės vieną esminį skirtumą – gerokai talpesnę bateriją.

Samsung Galaxy A52s 5G Dual 128GB Awesome Mint (Žalias)

Galaxy-M33

Pranešama, kad naujasis „Samsung Galaxy M33“ veiks su 6000 mAh talpos akumuliatoriumi. Tiesa, analogišką bateriją turi ir šiemet išleistas „Galaxy M32“ modelis. „Geekbench“ atskleidžia ir tai, jog netrukus pasirodantis įrenginys turės bent 6 GB operatyviosios (RAM), o pirkėjai galimai turės pasirinkimą bent iš kelių vidinės atminties opcijų.

Naujojo „Samsung Galaxy M33“ išmaniojo telefono debiuto tikimasi jau artimiausiu metu. Spėjama, kad šis įrenginys debiutuos su jau įdiegta „Android 12“ operacinės sistemos versija, ką sufleruoja ir „Geekbench“ informacija. Tikėtina, jog „Samsung“ šį modelį galėtų pristatyti iškart po „Galaxy S22“ serijos išleidimo.

Samsung Galaxy A32 Dual 128GB Blue (Mėlynas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas