„Samsung“ ruošia populiariausio savo telefono atnaujinimą: paaiškėjo su baterija susijusios savybės, kurios nuvils daugelį

„Samsung“ ruošia populiariausio savo telefono atnaujinimą: paaiškėjo su baterija susijusios savybės, kurios nuvils daugelį

Lukas Snarskis

Pietų Korėjos milžinės „Samsung“ lyderystė vidutinės klasės išmaniųjų telefonų segmente, dar prieš keletą metų, būtų didžiulė staigmena. Tačiau šiai dienai – tai visiškai įprastas reiškinys, kuriam milžinišką įtaką padarė „Galaxy A“ serijos įrenginiai, o ypatingai – „Galaxy A5x“ modeliai.

Vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų pasaulyje, kasmet pristato nemažai vidutinės klasės produktų, o tai neturėtų pasikeisti ir šiemet. Internete jau kuris laikas sklinda kalbos apie netrukus pasirodysiantį „Samsung Galaxy A53 5G“ modelį, o visai neseniai jis buvo aptiktas ne tik „Geekbench“ platformoje, tačiau ir 3C sertifikavimo sistemoje. Pastaroji mums suteikia naujos informacijos apie įrenginio bateriją.

Samsung Galaxy A52s 5G Dual 128GB Awesome Mint (Žalias)

Galaxy-A53-5G-ikrovimas

Remiantis 3C duomenų bazės duomenimis, naujasis „Galaxy A53 5G“ turės įkroviklį su 15W galia. Įdomu tai, jog pats įrenginys, neoficialiais duomenimis, turėtų palaikyti 25W greitojo įkrovimo galimybę. Deja, tačiau viena populiariausių „Samsung“ išmaniųjų telefonų serijų, panašu, nesulauks tinkamų įkrovimo galimybių. Negana to, dėžutėje atkeliaujantis įkroviklis bus mažesnio galingumo nei pats įrenginys gali būti įkraunamas.

Vertėtų prisiminti, jog analogiška situacija buvo ir praėjusiais metais. 2021 metais išleisti „Galaxy A52“, „Galaxy A52 5G“ ir „Galaxy A52s 5G“ modeliai palaikė 25W greitąjį įkrovimą, tačiau pirkėjus pasiekdavo tik su 15W įkrovikliu. Akivaizdu, kad situacija nepasikeis ir šiemet, todėl norintiems gauti tinkamą kombinaciją – galimai teks laukti kitų metų.

Samsung Galaxy A52 Dual 128GB Black (Juodas)

Galaxy-A53-5G

Priminsime, jog šis išmanusis telefonas turės 6,5 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. „Samsung“ naujiena taip pat turėtų būti aprūpinta 5000 mAh talpos baterija su 25W greituoju įkrovimu. Verta paminėti ir tai, jog išmanusis telefonas bus aprūpintas atsparumo dulkėms ir vandeniui savybėmis, ką įtvirtins IP67 saugumo sertifikatas. „Galaxy A53“ modelio nugarėlėje rasime keturias kameras, o pagrindinė jų turės 64 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą objektyvą. Kaip jau minėjome, šis išmanusis veiks su „Android 12“ operacine sistema bei „One UI 4.0“ vartotojo sąsaja.

Kol kas išlieka neaišku, kada „Samsung“ galėtų pristatyti šią naujieną, tačiau tai turėtų įvykti jau artimiausiu metu.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Vartotojas

Na Samsung panašu eina seniai pramintais Nokia, HTC, Microsoft Lumia ir pan. Takais, pradeda erzinti savo arogancija lojalius vartotojus.
Kokiu kažkada buvau ir aš, palaipsniui pradedu perieidinėti prie Apple produkcijos.
Užkniso tie jų dvigubi standartai , oigesni telefonai už tą pačią kainą aiškinant regionų skirtumais.

Šmikis

Kaip perskaičiau atraštę, agalvojau bus baterijos talpa sumažinta iki kokių 3000+-, o čia apie krovimą :) Šiaip ar 15W ar 25W nelabai jaučiasi man jau bent. Nežinau kodėl, bet turiu abu įkroviklius ir krovimas yra panašiu tempu (na per 2 ir mažiau valandas abu krovikliai įkrauna įrenginį).

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas