„Samsung“ ruošia ženkliai pigesnį sulenkiamą telefoną: jau kitąmet turėtų debiutuoti ženkliai pigesnis „Galaxy Flip“ modelis, sužinokite kiek jis kainuos

„Samsung“ lyderiauja ne tik išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau ir kuriant sulenkiamus įrenginius. Bendrovė kasmet pristato bent du naujus modelius – tai „Galaxy Flip“ ir „Galaxy Fold“. Artimiausiu metu ketinama dar labiau išplėsti tokių prietaisų asortimentą.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Samsung“ ruošia ženkliai pigesnį sulenkiamą telefoną: jau kitąmet turėtų debiutuoti ženkliai pigesnis „Galaxy Flip“ modelis, sužinokite kiek jis kainuos

Remiantis naujausia informacija, Pietų Korėjos milžinė jau kitąmet ketina pasiūlyti gerokai pigesnių sulenkiamų išmaniųjų telefonų. Tikėtina, kad pirmasis toks įrenginys turėtų debiutuoti jau 2024 metais, tačiau vis dar neaišku koks tai bus modelis – ar sulenkiamas ar atlenkiamas, kaip „Galaxy Flip“.

Kai kurių šaltinių teigimu, „Samsung“ gali nuspręsti papildyti „Galaxy Flip“ liniją, kuri susilaukia vis daugiau pirkėjų dėmesio. Nors oficialiai tai ir nėra patvirtinta, tačiau manoma, jog kitąmet gali debiutuoti būtent „Galaxy Flip6 FE“ modelis. Toks įrenginys turėtų žemesnės klasės specifikacijas, tačiau būtų parduodamas už gerokai žemesnę kainą.

Kitąmet pasirodantis „Samsung Galaxy Flip6 FE“ galėtų kainuoti maždaug 400-500 JAV dolerių, o Europą šis išmanusis telefonas pasiektų su maždaug 650 eurų kainos žyma. Palyginimui, šiemet debiutavęs „Galaxy Flip5“ Lietuvoje kainuoja nuo maždaug 800 eurų. Nors kainų skirtumas ir nėra labai didelis, tačiau net ir 150 eurų mažesnis pasiūlymas galėtų pritraukti daugiau potencialių pirkėjų.

Priminsime, jog „Samsung“ kitąmet išsikėlė itin optimistinius tikslus – vienas pagrindinių tikslų bus parduoti 20 mln. „Galaxy Flip“ ir „Galaxy Fold“ serijos išmaniųjų telefonų. Tai yra dvigubai daugiau nei šiemet, mat iki šių metų pabaigos bendrovė turėtų parduoti apie 10 mln. šių prietaisų.

Verta paminėti, jog šiemet „Samsung“ vadovai planavo parduoti maždaug 16 mln. sulenkiamų įrenginių. Kaip bebūtų, tokio tikslo įgyvendinti jau nebepavyks. Nepaisant to, Pietų Korėjos milžinė planuoja nemažus atnaujinimus, kurie turėtų pasiekti kitąmet pasirodančius sulenkiamus įrenginius.

Kompanija sulaukia nemažai kritikos dėl mažai atnaujinimo sulenkiamų išmaniųjų telefonų dizaino. Pranešama, jog jau kitąmet bendrovė turėtų ženkliai atnaujinti „Samsung Galaxy Fold6“ flagmano dizaino sprendimus. Teigiama, kad tokius pokyčius galimai įtakojo ir „Huawei“.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas