„Samsung“ ruošiamas nebrangus telefonas pasieks ir Europą: paaiškėjo galima jo kaina

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ pastaruosius metus nemažai dėmesio skiria vidutinės klasės išmaniųjų telefonų kūrimui. Jau artimiausiu metu kompanijos atstovai turėtų pristatyti ir dar vieną nebrangų įrenginį, kuris turėtų būti žinomas kaip „Galaxy M22“.

Nors „Samsung“ atstovai dar nėra atskleidę jokios oficialios informacijos apie šį telefoną, tačiau internete jau yra pasirodžiusios ne tik pagrindinės specifikacijos, bet ir galima kaina. Įdomu ir tai, kad šis modelis turėtų būti pasiekiamas ir Europoje, įskaitant Lietuvą.

Prieš kelias dienas, internete pasirodė galima „Samsung Galaxy M22“ kaina, kuri turėtų siekti maždaug 239,90 eurų. Tokia šio įrenginio kaina turėtų būti nustatyta europiečiams, o tai reiškia, kad kažko panašaus galime tikėtis ir Lietuvoje. Pažvelkime ką gamintojas pasiūlys už tokią kainą.

Tikėtina, kad „Galaxy M22“ modelis turėtų pasižymėti 6,4 colių įstrižainės AMOLED ekranu su HD+ raiška bei 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Išmaniojo telefono veikimą turėtų palaikyti „MediaTek Helio G80“ procesoriumi, o pirkėjams taip pat bus pasiūlyta 4 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties.

Remiantis informacija, kuri paaiškėjo FCC platformoje, naujasis „Galaxy M22“ turėtų palaikyti 25W greitąjį įkrovimą, tačiau „Samsung“ su pačiu telefonu ketina pasiūlyti tik 15W įkroviklį. Tai reiškia, kad norint maksimaliai išnaudoti įkrovimo galimybes – teks atskirai įsigyti naują kroviklį. Tikėtina, kad šis telefonas turės 6000 mAh talpos bateriją.

Kol kas nėra žinoma kada „Samsung“ ketina pristatyti šį išmanųjį telefoną, tačiau tai turėtų įvykti jau visai netrukus.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas