„Samsung“ ruošiasi „Galaxy A25“ modelio pristatymui: aiškėja, kokios talpos baterija bus naudojama ir kokios spartos įkrovimą pasiūlys gamintojas

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ kasmet pristato nemažai išmaniųjų telefonų, o tarp jų ir „Galaxy A“ serijos modeliai. Bendrovė kasmet pristato bent keletą pigesnių įrenginių, o netrukus turėtų debiutuoti ir dar vienas.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Samsung“ ruošiasi „Galaxy A25“ modelio pristatymui: aiškėja, kokios talpos baterija bus naudojama ir kokios spartos įkrovimą pasiūlys gamintojas

„Samsung“ ruošiasi naujojo „Galaxy A25“ išmaniojo telefono pristatymui, kuris turėtų patikti ieškantiems nebrangaus įrenginio. Vienas didžiausio šio modelio atnaujinimų – „Exynos 1280“ mikroschemų rinkinys, kuris pasiūlys ir 5G.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung Galaxy A25“ pasiūlys 25W įkrovimo galimybę. Deja, tačiau spartesnės krovimo technologijos šiame modelyje nerasime, mat analogiškos galimybės buvo siūlomos ir šią vasarą debiutavusiame „Galaxy A24“ variante. Naujasis modelis turės 5 000 mAh talpos bateriją.

Naujasis „Samsung“ vidutiniokas taip pat turės 6,44 colių įstrižainės ekraną, pagrindinė kamera bus aprūpinta 50 MP raiškos vaizdo jutikliu, o priekinėje įrenginio dalyje rasime 13 MP asmenukių kamerą. Ir tai kol kas yra viskas, kas žinoma apie naująjį „Galaxy A25“ modelį.

Verta paminėti ir tai, jog „Samsung“ naująjį „Galaxy A25“ gali pristatyti gerokai anksčiau nei įprasta. „Samsung Galaxy A24“ debiutavo gegužės mėnesį, o atnaujintas variantas turėtų debiutuoti jau artimiausiu metu.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas