„Samsung“ savo strategijos nekeičia: „Galaxy S25“ ir „Galaxy S25+“ modeliai naudos tas pačias kameras kaip ir anksčiau, atnaujinimų sulauks tik „Ultra“ modelis

Lukas Snarskis

2024-06-27, 07:55

0 komentarų

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ jau ruošia kitų metų flagmanus – tai „Galaxy S25“ seriją. Tikėtina, jog „Samsung“, kaip ir kasmet, pristatys tris modelius. 2025 metų pradžioje sulauksime „Galaxy S25“, „Galaxy S25+“ ir „Samsung Galaxy S25 Ultra“.

„Windows 10 Pro OEM Lifetime Key GLOBAL“ tik už 14,6 eurus su nuolaidos kodu TFN. Spauskite čia, kad įsigyti.
„Samsung“ savo strategijos nekeičia: „Galaxy S25“ ir „Galaxy S25+“ modeliai naudos tas pačias kameras kaip ir anksčiau, atnaujinimų sulauks tik „Ultra“ modelis

Dar visai neseniai buvo pasirodę pranešimų, jog visi „Samsung Galaxy S25“ serijos išmanieji telefonai gali veikti su „Exynos 2500“ procesoriais. Tačiau dabar pasirodė pranešimų, kad visi bendrovės flagmanai veiks tik su „Qualcomm“ sukurtais mikroschemų rinkiniais.

Dabar aiškėja ir daugiau informacijos apie 2025 metų „Samsung“ flagmanų kameras. Remiantis naujausia informacija, atnaujinimų šioje srityje sulauks tik „Galaxy S25 Ultra“ variantas, o „Galaxy S25“ ir „Galaxy S25+“ naudos tuos pačius objektyvus kaip ir šių metų įrenginiai.

Tai reiškia, jog abu minėti „Samsung“ išmanieji telefonai ir toliau turės tas pačias tris kameras nugarėlėje, o priekinėje dalyje bus įmontuota 12 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta asmenukių kamera. Tai bus jau ketvirta generacija, kuri naudoja nepasikeitusius objektyvus.

Kalbant apie „Galaxy S25 Ultra“ modelį, išmanusis telefonas turės patobulintą 200 MP raiškos vaizdo jutiklį naudojančią pagrindinę kamerą. Įrenginio nugarėlėje taip pat rasime ir 50 MP plataus kampo objektyvą ir du 50 MP teleobjektyvus. Vienas iš jų pasiūlys 3x, o kitas – 5x optinio priartinimo galimybes.

Žinoma, iki „Samsung“ išmaniųjų telefonų pristatymo dar liko daugiau nei pusė metų, todėl nuspėti ar tokia informacija yra teisinga – dar labai anksti.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas