„Samsung“ siekia užvaldyti pigių telefonų rinką: ruošiamas dar vienas populiariaus modelio atnaujinimas

„Samsung“ siekia užvaldyti pigių telefonų rinką: ruošiamas dar vienas populiariaus modelio atnaujinimas

Lukas Snarskis

2021-07-09, 15:20

„Samsung“ kiekvienais metais pristato nemažai išmanųjį telefonų, o bene geriausias šių metų produktas – „Galaxy A52“. Šis įrenginys išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu, o vartotojams yra siūlomos dvi jo versijos – su 5G palaikymu ir be jo. Remiantis naujais duomenimis, Pietų Korėjos technologijų milžinė gali išleisti dar vieną šio telefono versiją.

Socialiniame tinkle „Twitter“, pasirodė informacija, jog „Samsung“ pradėjo įrenginio, kurio modelio numeris „SM-A528B“, programinės įrangos kūrimą. Pranešama, kad naujasis telefonas turėtų būti žinomas kaip „Galaxy A52s 5G“ ir visų pirma jis pasirodys Indijos rinkoje.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

galaxy-a52-a72-awesome-unpacked

Apie tai, jog „Samsung“ ruošia šį išmanųjį telefoną skelbia ir daugiau šaltinių, tačiau jo specifikacijos, bent jau kol kas nėra žinomas, o vienintelė prieinama informacija - modelio numeriai. Kaip bebūtų, tikėtina, kad „Galaxy A52s 5G“ savybės turėtų paaiškėti dar prieš jam pasirodant prekyboje, o tai įvykti gali jau artimiausiu metu.

Kalbant apie specifikacijas, galime tikėtis, kad vadinamasis „Galaxy A52s 5G“ turės tokias pačias savybes kaip ir originalusis „Galaxy A52 5G“, tačiau su nedideliais pakitimais. Naujasis modelis turėtų turėti kitokią fotoaparato sąranką, didesnę bateriją, o gal net ir greitesnį procesorių.

Samsung-Galaxy-A52-5G_2021-04-26-214515

Tai, kad „Samsung“ siekia dar labiau įsitvirtinti vidutinės klasės telefonų rinkoje yra žinoma jau seniai, o būtent tai ir gali lemti gamintojo ryžtą pristatyti dar vieną „Galaxy A52“ atnaujinimą. Pastarosios serijos įrenginiai sulaukia didelio susidomėjimo, todėl „Samsung“ stengiasi tai maksimaliai išnaudoti. Kokių „Galaxy A52s 5G“ savybių tikėtumėtės Jūs? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas