„Samsung“ statistika atskleidžia įdomių detalių: sulenkiamų telefonų populiarumas auga greičiau nei galvota

„Samsung“ statistika atskleidžia įdomių detalių: sulenkiamų telefonų populiarumas auga greičiau nei galvota

Leonardas Sindaravičius

Sulenkiamų išmaniųjų telefonų populiarumas nuolat auga. Prie to, žinoma, nemažai prisideda vis didėjanti pasiūla, o taip pat ir nuolat tobulėjančios technologijos, kurios suteikia vis geresnę naudojimo patirtį.

Prieš pat baigiantis 2021-iesiems Pietų Korėjos technologijų lyderė „Samsung“ su džiaugsmu pasidalino savo pardavimų statistika. Kompanija teigia pardavusi net keturis kartus daugiau „Z“ serijos sulenkiamų įrenginių lyginant su ankstesniais metais.

Samsung F926B Galaxy Z Fold 3 5G 256GB Phantom Black (Juodas)

Galaxy-Z-Fold3-1024x575

2021-aisiais „Samsung“ pristatė jau trečiosios kartos „Z Fold“ bei „Z Flip“ įrenginius, kurių populiarumas pranoko daugelio, net ir analitikų, lūkesčius - pastarieji metų pradžioje teigė, jog sulenkiamų telefonų pardavimai išaugs ne daugiau nei tris kartus. Įmonė atskleidė ir tai, jog vien per pirmąjį praėjusių metų mėnesį ji buvo pardavusi daugiau sulenkiamų išmaniųjų telefonų, nei 2020-aisiais. „Samsung“ tikisi, kad tokio tipo prietaisų populiarumas ir toliau augs bei mažų mažiausiai padvigubės iki 2023-ųjų.

Galaxy-Z-Fold3-veikimas

Nors detaliai skaičiais „Samsung“ kol kas nesidalino, įmonė pabrėžė, jog 10% daugiau klientų buvo linkę atsinaujinti telefonus į „Z Flip 3“, o ne „Galaxy Note 20“ ar „Galaxy S21“. Kompanijos surengta apklausa taip pat padėjo išryškinti priežastis, dėl kurių asmenys renkasi pereiti prie sulenkiamų įrenginių - tarp jų yra prietaiso dydis, potencialiai didesnis produktyvumas, didesnė ekrano erdvė ir t.t.

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 256GB Phantom Black (Juodas)

„Samsung“ skelbia nenustosianti investuoti į sulenkiamų išmaniųjų telefonų kūrimą bei tobulinimą ir toliau bendradarbiaus su tokiais aplikacijų kūrėjais kaip „Google“. Toks bendradarbiavimas būtinas siekiant užtikrinti, kad sukurtos techninės inovacijos galėtų būti pilnai išnaudojamos.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Samsung Galaxy Z Fold3 5G

7,6 colio
4400 mAh

Išleista: 2021 rugpjūtis

Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Samsung Galaxy Z Flip3 5G

6,7 colio
3300 mAh

Išleista: 2021 rugpjūtis

Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Samsung Galaxy Z Fold2 5G

7,6 colio
4500 mAh

Išleista: 2020 rugsėjis

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip

6,7 colio
3300 mAh

Išleista: 2020 vasaris

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas