„Samsung“ turi netikėtą pasiūlymą „iPhone“ telefonų turėtojams: siūloma išbandyti naujausius „Galaxy S23“ flagmanus, o tam pakanka interneto naršyklės

Pietų Korėjos milžinės „Samsung“ ir JAV technologijų bendrovės „Apple“ konkurencinė kova visuomet buvo pažymėta su humoro prieskoniu. Abiejų kompanijų atstovai nevengia pasijuokti vieni iš kitų, o tam dažniausiai pasitelkiamos įvairios reklamos. Internete nuolat vyksta ir pastarųjų bendrovių gerbėjų kovos.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Samsung“ turi netikėtą pasiūlymą „iPhone“ telefonų turėtojams: siūloma išbandyti naujausius „Galaxy S23“ flagmanus, o tam pakanka interneto naršyklės

„Samsung“ vadovai surado dar vieną būdą kaip galėtų sudominti „iPhone“ išmaniųjų telefonų savininkus. Dar prieš keletą metų buvo pristatyti „Try Galaxy“ internetinė svetainė, o dabar ji sulaukė atnaujinimo. Specialiame internetiniame puslapyje „Apple“ telefonų savininkai gali išbandyti naujuosius „Galaxy S23“ flagmanus.

Turintys „iPhone“ išmaniuosius telefonus gali išbandyti naujausius „Samsung“ flagmanus, o tam tereikia „Safari“ naršyklėje atsidaryti specialų puslapį, kurį rasite paspaudę čia. Čia gamintojas leidžia pažvelgti ne tik į „Android 13“ operacinės sistemos privalumus, bet ir pažinti „One UI 5.1“ vartotojo sąsają, kuri naudojama „Galaxy“ telefonuose.

„Apple“ išmaniųjų telefonų savininkai taip pat gali išbandyti „Samsung“ kameros programėlę, kurioje pateikiamas naktinis režimas, o taip pat ir tokius įrankius kaip „Photo Master“. „Try Galaxy“ pateikia ir demonstracinį vaizdo įrašą, kuriame atvaizduojamas naujųjų „Galaxy S23“ serijos įrenginių veikimas, kuomet žaidžiami žaidimai.

Norėdami išbandyti „Try Galaxy“ savo išmaniajame telefone – spauskite čia. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog reikalingas ne tik „iPhone“ įrenginys, bet nuorodą privalu atsidaryti su „Safari“ naršykle.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas