„Samsung“ vadovai gali lengviau atsikvėpti: išskirtinės „Google“ naujienos artimiausiu metu neišvysime

„Samsung“ vadovai gali lengviau atsikvėpti: išskirtinės „Google“ naujienos artimiausiu metu neišvysime

MiTech.lt

JAV milžinė „Google“ dar visai neseniai pristatė naujuosius „Pixel 6“ serijos išmaniuosius telefonus, tačiau internete netilo kalbos ir apie pirmąjį bendrovės sulenkiamą įrenginį. Kelis mėnesius trukę gandai kaustė internautų dėmesį, tačiau visai neseniai paaiškėjo, kad tokios naujovės „Google“ asortimente, bent jau artimiausiu metu, mes neišvysime.

Remiantis DSCC (Skaitmeninės tiekimo grandinės konsultantų) ataskaita, „Google“ daugeliui tiekimo grandinės šaltinių patvirtino, kad „Pixel Fold“ buvo atidėtas ir nebus pateiktas rinkai. Kai kurie šaltiniai praneša apie visišką atšaukimą. Tad lieka neaišku ar „Pixel Fold“ iš tikrųjų atšaukiamas, ar atidėtas neribotam laikui.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

Pixel-Fold-renders-surface-VIDEO-Google-gets-patent-for-the-foldables-hinge

Sunku tiksliai pasakyti, ką „Google“ ketina daryti su „Pixel Fold“, ypač todėl, kad „Google“ net nepripažino, kad ji kuria sulankstomą įrenginį. Galbūt „Google“ suprato, kad dabar netinkamas metas konkuruoti sulankstomų prekių erdvėje tuo metu, kai tiekimo grandinės vis dar jaučia suvaržymus. Tuo pačiu metu daugelio komponentų kaina per pastaruosius porą metų išaugo, todėl konkuruoti su „Samsung“ trečios kartos sulankstomu modeliu „Galaxy Z Fold 3“ tapo sudėtingesnis iššūkis.

Pixel-fold_2021-11-20-090330_bysb

Sulankstomas „Pixel“ įrenginys būtų turėjęs tą pačią dviejų kamerų sąranką kaip ir „Google Pixel 5“, įskaitant dvi 8MP asmenukių kameras – kiekviena skirta vidiniam ir išoriniam ekranui. Tuo tarpu vidinis ekranas turėjo būti 7,6 colio LTPO OLED, pagamintas Samsung.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Google

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas