„Samsung“ vadovai turėtų griebtis už galvos: internete pasirodė dar nepristatyto flagmano nuotraukos

„Samsung“ vadovai turėtų griebtis už galvos: internete pasirodė dar nepristatyto flagmano nuotraukos

2021 metams artėjant link pabaigos, internete vis dažniau pasirodo informacijos apie kitąmet pasirodančius flagmanus. Sausio mėnesio pabaigoje, vasario pradžioje, tikimasi išvysti ir „Samsung“ naujienas, kurios turėtų debiutuoti kaip „Galaxy S22“ serija. Jau yra žinoma, jog šios linijos produktai paruošti masiniai gamybai, o dabar internete pasirodė ir kiek netikėtos informacijos.

Vakar, penktadienį, internete pasklido dar nepristato „Samsung Galaxy S22 Ultra“ išmaniojo telefono nuotraukos. Jas paskelbė portalas „FrontPageTech“, kuris sugebėjo gauti slaptas šio flagmano nuotraukas, atskleidžiančias pagrindines telefono dizaino subtilybes.

Kaip galima matyti iš nuotraukų, išmaniojo telefono ekranas pasižymi lenktais kraštais, o viršutinėje ekrano dalyje, per vidurį, rasime ir asmenukių kamerą. Įdomu tai, jog šios nuotraukos paneigia informaciją, jog „Galaxy S22 Ultra“ turės plokščią ekraną. „Samsung“ šį modelį aprūpins ir „S-Pen“ palaikymu ir priešingai nei šiemet pasirodęs „Galaxy S21 Ultra“, „Galaxy S22 Ultra“ turės specialią angą pieštukui.

Nutekėjusios nuotraukos atskleidžia ir tai, kad šis išmanusis bus pakankamai storas, o tam, neabejotinai, įtakos turi ir korpuse įmontuotas „S-Pen“. „Samsung Galaxy S22 Ultra“ nugarėlėje turės keturias kameras ir, remiantis „FrontPageTech“ duomenimis, jos nesulauks kardinalių pasikeitimų, lyginant su ankstesniu modeliu. Pranešama, kad šis flagmanas turės 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o greta rasime 12 MP plataus kampo, bei du 10 MP teleobjektyvus. Vienas jų turės 3x, o kitas 10x optinį priartinimą.

Priminsime, jog visai neseniai pasirodė pranešimai, jog „Samsung Galaxy S22“ serijos išmanieji telefonai turės tik 25W greitąjį įkrovimą. Negana to, net ir galingiausias šios linijos modelis turės tik tokią įkrovimo galimybę, nors anksčiau buvo skelbiama, jog „Galaxy S22 Ultra“ gali turėti ir 45W greitąjį įkrovimą. Panašu, kad Kinijos kompanijų tendencija pasiūlyti kuo greitesnį įkrovimą, visiškai neturi jokios įtakos „Samsung“ sprendimams.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 10

Adonis

Palaukim ir pamatysim kaip atrodys naujas samsung s22 modelis, internete pilno šlamšto tik reikia sugebėti atsirinkti informacija apie tai ko ieškai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas