Telefonai

„Samsung“ vadovai turėtų griebtis už galvos: internete pasirodė dar nepristatyto flagmano nuotraukos

„Samsung“ vadovai turėtų griebtis už galvos: internete pasirodė dar nepristatyto flagmano nuotraukos

2021 metams artėjant link pabaigos, internete vis dažniau pasirodo informacijos apie kitąmet pasirodančius flagmanus. Sausio mėnesio pabaigoje, vasario pradžioje, tikimasi išvysti ir „Samsung“ naujienas, kurios turėtų debiutuoti kaip „Galaxy S22“ serija. Jau yra žinoma, jog šios linijos produktai paruošti masiniai gamybai, o dabar internete pasirodė ir kiek netikėtos informacijos.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Vakar, penktadienį, internete pasklido dar nepristato „Samsung Galaxy S22 Ultra“ išmaniojo telefono nuotraukos. Jas paskelbė portalas „FrontPageTech“, kuris sugebėjo gauti slaptas šio flagmano nuotraukas, atskleidžiančias pagrindines telefono dizaino subtilybes.

Kaip galima matyti iš nuotraukų, išmaniojo telefono ekranas pasižymi lenktais kraštais, o viršutinėje ekrano dalyje, per vidurį, rasime ir asmenukių kamerą. Įdomu tai, jog šios nuotraukos paneigia informaciją, jog „Galaxy S22 Ultra“ turės plokščią ekraną. „Samsung“ šį modelį aprūpins ir „S-Pen“ palaikymu ir priešingai nei šiemet pasirodęs „Galaxy S21 Ultra“, „Galaxy S22 Ultra“ turės specialią angą pieštukui.

Nutekėjusios nuotraukos atskleidžia ir tai, kad šis išmanusis bus pakankamai storas, o tam, neabejotinai, įtakos turi ir korpuse įmontuotas „S-Pen“. „Samsung Galaxy S22 Ultra“ nugarėlėje turės keturias kameras ir, remiantis „FrontPageTech“ duomenimis, jos nesulauks kardinalių pasikeitimų, lyginant su ankstesniu modeliu. Pranešama, kad šis flagmanas turės 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o greta rasime 12 MP plataus kampo, bei du 10 MP teleobjektyvus. Vienas jų turės 3x, o kitas 10x optinį priartinimą.

Priminsime, jog visai neseniai pasirodė pranešimai, jog „Samsung Galaxy S22“ serijos išmanieji telefonai turės tik 25W greitąjį įkrovimą. Negana to, net ir galingiausias šios linijos modelis turės tik tokią įkrovimo galimybę, nors anksčiau buvo skelbiama, jog „Galaxy S22 Ultra“ gali turėti ir 45W greitąjį įkrovimą. Panašu, kad Kinijos kompanijų tendencija pasiūlyti kuo greitesnį įkrovimą, visiškai neturi jokios įtakos „Samsung“ sprendimams.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-11-29, 00:34

Temos

10 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Adonis

Palaukim ir pamatysim kaip atrodys naujas samsung s22 modelis, internete pilno šlamšto tik reikia sugebėti atsirinkti informacija apie tai ko ieškai

algis

Isigykite Google Pixel 5 arba 6....ir problemų nebus

Adonisalgis

Mačiau vienas žmogus nusipirko google pixel 6 ir tą pačią dieną dužo galinis danktelis

algis

Girdėjau,kad greitai išmanusis telefonas bus plytos dydžio ir svorio, o baterija kaip elektromobilio.

CNN

Specialiai paleidžia patys foto, tada sako oi, nutekino, susirenka armija smalsuoliu, o tada lets go🤦♂

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas