Telefonai

„Samsung“ vadovai turėtų rimtai sunerimti: vienas didžiausių bendrovės pranašumų jau spėjo tapti ir savotišku trūkumu, situacija gali tapti sudėtinga

„Samsung“ šiuo metu visiškai valdo sulankstomų išmaniųjų telefonų rinką. Per pastaruosius kelerius metus tai buvo vienintelis prekės ženklas, parduodantis sulankstomus telefonus visame pasaulyje, ir jis vienas padarė sulankstomų telefonų rinką labiau paplitusia.

„Samsung“ vadovai turėtų rimtai sunerimti: vienas didžiausių bendrovės pranašumų jau spėjo tapti ir savotišku trūkumu, situacija gali tapti sudėtinga

Tačiau dabar rinkos dinamika sparčiai keičiasi ir atrodo, kad bendrovė dabar yra pernelyg tikra savo padėtimi, ypač fotoaparatų atžvilgiu.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Nėra jokių abejonių, kad „Samsung“ siūlo geriausią sulankstomų telefonų vartotojo sąsajos / patirties dizainą, tačiau bendrovė neskiria pakankamai dėmesio kameros techninės įrangos specifikacijoms, kurios jau tampa pasenusiomis.

Per pastaruosius ketverius metus „Samsung“ tik vieną kartą atnaujino savo priartinimo kamerą. „Galaxy Z Fold 4“ pristatė 10 MP teleobjektyvą su 3 kartų priartinimu, lyginant su 12 MP teleobjektyvu su 2 kartų priartinimu. Priartinimo diapazonas šiek tiek pagerėjo, tačiau tai nutiko fotoaparato skiriamosios gebos sąskaita. Palyginimui, naujesni sulankstomi telefonai, tokie kaip „Google Pixel Fold“ ir „Huawei Mate X3“, siūlo teleobjektyvus su optiniu priartinimu iki 5 kartų.

Atsižvelgiant į naujausius nutekėjimus, „Galaxy Z Fold 5“ nepatobulins fotoaparato aparatinės įrangos. Sklando gandai, kad būsimas sulankstomas telefonas ir toliau naudos 50 MP pagrindinę kamerą, 12 MP plačią kamerą ir 10 MP teleobjektyvą su 3x optiniu priartinimu. Palyginimui, 1200 eurus kainuojantis „Galaxy S23 Ultra“ turi 200 MP pagrindinę kamerą, 12 MP plačią kamerą ir du 10 MP teleobjektyvus (3x ir 10x).

Kainai siekiant 1799 eurus, „Samsung“ privalo pasiūlyti geresnes fotoaparato specifikacijas, jei nori kai kuriuos „Galaxy S“ serijos vartotojus persivilioti prie „Galaxy Z Fold“ serijos įrenginių. Panašus atnaujinimas reikalingas ir su „Galaxy Z Flip“ serijos telefonais. Nors „Samsung“ apribojo „Galaxy Z Flip“ serijos kamerą iki 12 MP, konkurentai, tokie kaip OPPO ir „Vivo“, savo atverčiamuose telefonuose naudojo 50 MP pagrindines kameras.

Žinoma, konkuruojančių prekių ženklų sulankstomi telefonai fotoaparato kokybe visiškai nenugali „Galaxy Z Flip“ ir „Galaxy Z Fold“, tačiau „Samsung“ turi išlaikyti savo pranašumą reguliariai atnaujindama fotoaparato aparatinę įrangą ir derindama ją su puikiu vaizdo apdorojimu.

Konkurencija sulankstomų telefonų segmente ateityje tik didės ir „Samsung“ nederėtų užmigti ant laurų. Kai „Apple“ po kelerių metų išleis savo pirmąjį sulankstomą „iPhone“, „Samsung“ turi pasiūlyti absoliučiai geriausią produkciją, kad galėtų su ja konkuruoti. Idealiu atveju, įmonė „Galaxy Z Fold“ telefonuose turėtų pasiūlyti į „Galaxy S Ultra“ panašias kameras, o „Galaxy Z Flip“ serijoje – panašias į „Galaxy S“.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-06-22, 18:00

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas