Telefonai

Senesnių „iPhone“ turėtojams – blogos naujienos: pasitikrinkite, ar dar galėsite išbandyti naujausią „iOS“ atnaujinimą

Kasmetinė technologijų milžinės „Apple“ konferencija (WWDC23) – vienas iš laukiamiausių gamintojo renginių. Kartu su naujaisiais įrenginiais pristatyta ir naujausios versijos „Apple“ operacinė sistema „iOS 17“.

Senesnių „iPhone“ turėtojams – blogos naujienos: pasitikrinkite, ar dar galėsite išbandyti naujausią „iOS“ atnaujinimą

Naujojoje sistemoje – svarbūs atnaujinimai, kurie pasirodys visuose gamintojo įrenginiuose. Dabar programinė sistema bus kur kas intuityvesnė. Naršyklė „Safari“ suteiks didesnę privataus naršymo apsaugą. Privatumo atnaujinimai pritaikyti ir nuotraukoms bei vaizdo įrašams, nes nauja funkcija „Communication Safety“ įspės apie jautrų turinį.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tačiau geras naujienas lydi ir blogos. Kaip ir įprasta, „Apple“ paskelbė sąrašą įrenginių, kurie gaus naująją „iOS“ operacinės sistemos versiją. Nesunku nuspėti, jog senesnių bendrovės produktų savininkams – tai bus ne pačios geriausios naujienos.

Pranešama, jog „iOS 17“ operacinės sistemos versija nebus prieinama „iPHone X“, „iPhone 8“ bei „iPhone 8 Plus“ išmaniuose telefonuose. Tai reiškia, kad naujausią programinės įrangos versiją bei visas jos galimybes galės išbandyti tie, kurie turi „iPhone XS“ ar naujesnius modelius.

Verta paminėti ir tai, jog programinės įrangos atnaujinimą gaus trečios kartos „iPhone SE“ išmanusis telefonas. Panašu, kad „Apple“ nusprendė nutraukti tų įrenginių palaikymą, kurie veikia su „Apple A11 Bionic“ procesoriais. Tokie modeliai buvo išleisti prieš kone šešis metus, dar 2017 metų lapkritį.

Priminsime, jog naujoji „iOS 17“ operacinės sistemos versija pasiūlys nemažai naujovių. Tarp jų – programėlėje „Health“ rasite naujų su psichologine savijauta susijusių funkcijų, tad galėsite registruoti savo kasdienes nuotaikas, emocijas, įvertinti savijautą.

Be to, pristatyta ir nauja aplikacija „Journal“, kuri galės tapti jūsų naujuoju išmaniu dienoraščiu. Jame galėsite rašyti įvairius įrašus, fiksuoti įsimintinas akimirkas. Šią aplikaciją bus galima užrakinti – tokiu būdu užtikrinsite savo privatumą.

Atnaujinta ir priminimų skiltis – aplikacijoje „Reminders“ galėsite sudaryti maisto produktų sąrašą, kuriame sudėtos prekės bus automatiškai suskirstytos į kategorijas.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-06-09, 01:23

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas