Sensacija: „Xiaomi“ telefonus vėl galima siųstis iš Kinijos

Sensacija: „Xiaomi“ telefonus vėl galima siųstis iš Kinijos

Leonardas Sindaravičius

2021-07-02, 12:25

Kinijos rinkoje pristatomi išmanieji telefonai dažniausiai neturi „Google“ paslaugų paketo, kuris šioje šalyje yra iš esmės nereikalingas. Analogiška praktika buvo taikoma ir „Xiaomi“ produkcijoje, tačiau pastaruoju metu situacija pradėjo keisti. Savaitės pradžioje Kinijos rinkai skirta „Xiaomi Redmi Note 10 Pro“ versija gavo „MIUI 12.5.5“ naujinį, kurio dėka į prietaisus grįžta GMS („Google Mobile Services“) palaikymas bei galimybė naudotis „Play Store“.

Screenshot-2021-07-02-at-08.39.43

Pasak „ITHome“ pranešimo, bendras atnaujinimo dydis yra 3,1GB, o apart „GMS“ paslaugų sugrįžimo, atsiranda ir geresnės garso perdavimo galimybės. Tuo pačiu įdiegiama virtuali operatyvinės atminties praplėtimo funkcija - esant būtinybei tam bus galima paskirti iki 2GB vidinės įrenginio atminties.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Vis daugiau kinų išmaniųjų telefonų gamintojų įdiegia pastarosios funkcijos variacijas į savo produkciją. „Xiaomi“ atveju tai reiškia, jog įrenginiai su 8GB operatyvinės atminties galės turėti iki 10GB, o 6GB turintys prietaisai iki 8GB atminties, jei naudojantis įrenginiu jos pritrūktų.

Redmi-Note-10-pro

„GMS“ palaikymas yra geros žinios ir Europos, tame tarpe ir Lietuvos, vartotojams: sugrąžinta prieiga prie „Play Store“ suteikia galimybę naudotis visomis joje esančiomis aplikacijomis, tad parsisiuntus „Xiaomi“ išmanųjį telefoną iš Kinijos nekils problemų su jo naudojimu. Internetinėje parduotuvėje „Giztop“ „Redmi Note 10 Pro 5G“ išmanusis telefonas kainuoja vos 269 JAV dolerius (apie €227).

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Siru

Gal Ponai žurnalistai nereikia klaidinti su kaina. Dar reikia pridėti PVM, muitą ir siuntimą ir kaina iškils daugiau nei ketvirtadaliu

.

Šiuo atveju viskas paprastai būna įskaičiuota. O jeigu ir ne,tai lietuvoje vistiek brangiau iseina.

.

Šiuo atveju viskas paprastai būna įskaičiuota. O jeigu ir ne,tai lietuvoje vistiek brangiau iseina.

Alfredas

Nereiktų xiaomi maišyti su huawei. Juose trūko google

...

Ne cia esme. Kinijoje google servisai nepopuliarus ir beveik nenaudojami. Todel i europos rinkai skirtus telefonus teks prideti speceliai.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Redmi Note 10 Pro 5G

Redmi Note 10 Pro 5G

6,6 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 gegužė

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas