Šiemet dar sulauksime naujienų iš „Huawei“: bendrovė ruošia naują atlenkiamą, o taip pat ir „nova 12“ serijos telefonus

Lukas Snarskis

2023-11-13, 07:16

0 komentarų

Kinijos technologijų milžinė „Huawei“ pastaruoju metu išgyvena ne pačius geriausius laikus, ypatingai žvelgiant į išmaniųjų telefonų departamentą. Tačiau nepaisant įvairiausių sankcijų, bendrovė ir toliau kuria naujus produktus.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Šiemet dar sulauksime naujienų iš „Huawei“: bendrovė ruošia naują atlenkiamą, o taip pat ir „nova 12“ serijos telefonus

Kinijos technologijų bendrovė iki šiol yra pristačiusi du atlenkiamus išmaniuosius telefonus. 2021 metų pabaigoje debiutavo „P50 Pocket“ modelis, o praėjusį metų lapkritį buvo pademonstruotas ir „Pocket S“ variantas. Naujausia informacija rodo, jog netrukus turėtumėme sulaukti ir dar vieno naujo modelio.

Pranešama, jog dar iki šių metų pabaigos „Huawei“ turėtų pristatyti naująjį „Huawei Pocket S2“ atlenkiamą išmanųjį telefoną. Kol kas tiksli pristatymo data nėra žinoma, tačiau internete pasirodė pirmoji informacija apie šio įrenginio savybes.

Naujasis „Pocket S2“ modelis turėtų pasižymėti panašiais dizaino sprendimais kaip ir jo pirmtakas. Tai reiškia, jog šio išmaniojo telefono viršutinėje dalyje rasime du didelius apskritimas – vienas jų talpins įvairias kameras, o antrasis – tai nedidelis ekranas, kur bus atvaizduojama svarbiausia įrenginio informacija.

Šaltiniai Kinijoje praneša, jog šis išmanusis telefonas debiutuos jau gruodžio mėnesį, o su juo tikimasi išvysti ir naujuosius „Huawei nova 12“ serijos modelius. Apie pastaruosius įrenginius informacija buvo pasirodžiusi dar rugsėjo mėnesį.

Kaip ir įprasta, „Huawei“ planuoja išleisti du šios serijos išmaniuosius telefonus – tai „nova 12“, o taip pat ir „Huawei Nova 12 Pro“. Bene įdomiausia detalė yra ta, jog „Pro“ modelis turėtų veikti su „Kirin 9000S“ procesoriumi, kuris naudojamas „Mate 60“ serijos flagmanuose.

Skelbiama, jog „Huawei nova 12 Pro“ taip pat turės OLED ekraną su šiek tiek lenktais jo kraštais bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Kaip jau įprasta, jis bus apsaugotas antros kartos „Kunlun“ apsauginiu stiklu. Išmanusis veiks su 4 900 mAh talpos baterija, kuri galės bus įkrauta 100W sparta.

Išmanusis telefonas nugarėlėje turės tris kameras, o pagrindinė jų pasiūlys 50 MP objektyvą. „nova 12 Pro“ taip pat turės 12 MP plataus kampo kamerą su automatiniu fokusavimu bei makro režimu, o trečiasis objektyvas – 50 MP teleobjektyvas. Priekinėje šio „Huawei“ modelio dalyje – dvi asmenukių kameros.

Kalbant apie „Huawei nova 12“, šis išmanusis telefonas turėtų veikti su „Kirin 830“ procesoriumi bei turės tą patį OLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Šio modelio veikimą palaikys 4 800 mAh talpos baterija su 88W greituoju įkrovimu.

„nova 12“ modelio nugarėlėje rasime beveik identiškas kameras. Čia bus bus naudojama ta pati pagrindinė kamera bei 12 MP plataus kampo objektyvas. Tiesa, vietoje 50 MP teleobjektyvo, šis išmanusis turės 8 MP raiškos vaizdo jutiklį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas