„Sony“ dar gali nustebinti? Pasirodė informacija apie naują gamintojo flagmaną, kuris gali sukelti nemažai klausimų

„Sony“ dar gali nustebinti? Pasirodė informacija apie naują gamintojo flagmaną, kuris gali sukelti nemažai klausimų

Lukas Snarskis

2020-06-21, 10:35

Japonijos kompanija „Sony“ jau senokai nebėra tarp populiariausių išmaniųjų telefonų gamintojų. Šiemet gamintojas pristatė vos tris naujus telefonus, o jų prekyba yra ganėtinai ribota. Nepaisant to, internete vis atsiranda naujų gandų apie šį gamintoją, o dabar buvo aptikta ir įdomios informacijos apie galimai planuojamą flagmaną.

Prieš keletą dienų „Geekbench“ duomenų bazėje pasirodė „Sony“ išmanusis telefonas, kuris žymimas 7Y6DU1I modelio numeriu. Nors informacijos ir nėra daug, tačiau akivaizdu, jog tai turėtų būti aukščiausios klasės įrenginys – „Qualcomm Snapdragon 865“ procesorius ir 8 GB operatyviosios (RAM) atminties tai tik patvirtina. Tačiau pasirodžiusi medžiaga sukelia daugiau klausimų nei pateikia atsakymų.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Sony%20geek

Nuo 2019 metų japonų kompanijos vadovai nusprendė pristatyti tik vieną aukščiausios klasės telefoną per metus, o šiemet tokiu tapo „Xperia 1 II“ modelis. Galimas variantas, jog „Sony“ šį įrenginį galėtų pristatyti kitų metų pradžioje, tačiau iki šių metų pabaigos likus pusmečiui – tai ganėtinai ankstyvi planai.

Dar vienas įdomus dalykas, kuris susijęs su internete pasirodžiusia informacija apie „Sony“ planus – būtent modelio numeris. Gamintojas dažniausiai naudoja penkių simbolių kodinį pavadinimą (pavyzdžiui: „Xperia 1“ – 802SO), o jeigu tai atnaujintas modelis – tuomet šešių simbolių pavadinimą (pavyzdžiui: „Xperia 1 II“ – XQ-AT51). Įdomiausia dalis ta, jog dabar pasirodęs modelis turi septynių simbolių kodinį pavadinimą.

Akivaizdu, jog šiuo metu yra daugiau klausimų nei atsakymų apie tai ką planuoja „Sony“, ir ar išvis kažką planuoja. Reikėtų neatmesti tikimybės, jog pasirodžiusi informacija nėra tikra, o jeigu gamintojas ir turi planų – tikėtina, kad daugiau informacijos turėtų paaiškėti jau visai netrukus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Skaitytojas

Sony gali nustebinti nebent save tik, visi kiti jau prisižiūrėja Samsung, Huawei, Xioami ir t.t. jau nelabai ką naujo randa Sony telefonuose apart geresnės gal garso kokybės ar ekrano. Bet ir tai GAL. Visa kita jau senai kiti gamintojai daro geriau.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas