Telefonai

„Sony“ ketina sudrebinti telefonų rinką: naujausias flagmanas gali pasiūlyti savybes, kokių dar nebūsite matę

Japonijos milžinė „Sony“ neseniai pristatė naujus išmaniuosius telefonus. Kompanijos atstovai pademonstravo naująjį „Xperia 1 V“ flagmaną, bet ir vidutinioką „Xperia 10 V“. Tačiau tai dar ne visos naujienos.

„Sony“ ketina sudrebinti telefonų rinką: naujausias flagmanas gali pasiūlyti savybes, kokių dar nebūsite matę

Internete jau kalbama apie „Sony“ planus pristatyti pirmąjį sulenkiamą išmanųjį telefoną, tačiau tai dar ne viskas. 2021 metais bendrovė pristatė „Xperia Pro-I“ flagmaną, kurio pagrindinė stiprybė – fotografija.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Dabar jau kalbama ir apie tai, jog bendrovė ruošia prieš kone du metus pristatyto modelio įpėdinį. Pirmosios kalbos apie „Sony Xperia Pro-I II“ pasirodė dar prieš mėnesį, o dabar pasklido ir pirmasis šio įrenginio maketas. Pastarasis atskleidžia šiek tiek informacijos apie flagmano kameras.

Kaip galima matyti iš aukščiau pateikiamos nuotraukos, „Xperia Pro-I II“ nugarėlėje turės dvi didžiules kameras, o dabar spėliojama, jog „Sony“ čia gali panaudoti du 1 colio sensorius. Verta prisiminti, jog 2021 metų modelis turėjo vieną tokio tipo objektyvą.

Kiek anksčiau, buvo pasirodę pranešimų, jog „Xperia Pro-I II“ gali turėti tris kameras su „Exmor-T“ jutikliais. Kaip bebūtų, tokia informacija nėra patvirtinta oficialiai. Nėra ir jokios konkrečios informacijos apie kitas galimas „Sony“ išmaniojo telefono savybes.

Teigiama, kad „Xperia Pro-I“ įpėdinis šiais metais išleistas nebus, todėl šio, į fotografiją sukoncentruoto flagmano, gali tekti palaukti iki 2024 metų pradžios.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas