Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Sony” pristatė nebrangią kolonėlę: nustebins garsu ir funkcijomis

„Sony” pristatė nebrangią kolonėlę: nustebins garsu ir funkcijomis

Ignas Petrikonis

2021-04-07, 17:00

„Sony“ pristato itin patogaus nešiotis dydžio kolonėlę „SRS-XB13“, per kurią galima klausytis mėgstamos muzikos bet kurioje vietoje ir pačiomis įvairiausiomis sąlygomis.

Pasted-6

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Kolonėlės korpusas pagamintas iš tvirtos medžiagos, prie jo galima pritvirtinti universalų dirželį ir prikabinti kolonėlę prie kuprinės, užsidėti ją ant riešo ar pritvirtinti prie skėčio nuo saulės. Kolonėlė turi IP67 atsparumo standartą ir gali atlaikyti drėgmės bei dulkių poveikį.

Nepaisant kompaktiško dydžio, kolonėlės atkuriamą garsą sustiprina žemų dažnių paryškinimo funkcija „EXTRA BASS“ ir garso bangas plačiau paskleidžiantis procesorius „Sound Diffusion Processor“. Kolonėlės baterijos darbo laikas siekia iki 16 valandų, ją galima įkrauti per „USB Type-C“ jungtį.

SRS-XB13

Išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį prie kolonėlės galima prijungti per „Bluetooth“ ryšį. Ji turi „Google Fast Pair“ technologiją, todėl susieti ją su „Android“ įrenginiais galima per kelias akimirkas. Į kolonėlę yra integruotas mikrofonas, todėl ją galima panaudoti ir kaip laisvų rankų įrangą pokalbiams.

Kompaktiška nešiojama „Sony“ garso kolonėlė „SRS-XB13“ prekyboje pasirodys 2021 metų balandį, jos kaina sieks apie 60 eurų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas