„Sony“ ruošia „Android“ gerbėjų svajonę: netrukus debiutuos itin kompaktiškas modelis

„Sony“ ruošia „Android“ gerbėjų svajonę: netrukus debiutuos itin kompaktiškas modelis

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2022-03-11, 16:36

Japonijos milžinė „Sony“ yra puikiai žinoma dėl savo kuriamų televizorių ar žaidimų konsolių, tačiau išmaniųjų telefonų verslas nėra pats sėkmingiausias. Bendrovė kasmet pristato naujų įrenginių, tačiau dažniausiai jie susilaukia daugiau kritikos nei pagyrimų.

„Sony“ retkarčiais išleidžia ir „Xperia Ace“ serijos telefonus, kurie skirti ieškantiems nedidelio įrenginio. Praėjusiais metais buvo išleistas „Ace II“ modelis, o dar vienas variantas galimai ruošiamas ir šiemet.

Internete pasirodė dar neišleisto „Sony“ išmaniojo telefono nuotraukos, kuriose galimai yra naujasis „Sony Xperia Ace III“. Pranešama, kad šis įrenginys gali pasižymėti 5,5 colių įstrižainės ekranu, o jo korpuso dydis sieks 139,7 x 68,7 x 9,1 mm. Palyginimui, „iPhone 13 mini“ matmenys yra 131,5 x 64,2 x 7,7 mm.

Ir nors už „Apple“ mažylį ši naujiena ir bus kiek didesnė, tačiau žvelgiant į „Android“ telefonų rinką – tai vis tiek bus ganėtinai mažas modelis. Pranešama, kad „Xperia Ace III“ modelis taip pat turės ausinių lizdą, o taip pat ir vietos atminties kortelei. Pirštų antspaudų jutiklis šiame telefone bus įmontuotas šoninėje briaunoje.

Jau yra žinomos ir kai kurios kitos šio „Sony“ mažylio savybės. Pranešama, kad išmanusis telefonas gali veikti su „Qualcomm Snapdragon 888“ procesoriumi, o jo veikimą palaikys 4500 mAh talpos baterija. Nugarėlėje esanti kamera bus aprūpinta 13 MP raiškos vaizdo jutikliu.

Tikėtina, kad „Sony“ šį kompaktišką išmanųjį telefoną gali pristatyti birželio mėnesį. Žinoma, ši informacija kol kas nėra patvirtinta oficialiai.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Sony

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas