Telefonai

„Sony“ ruošiasi perkelti mobilią fotografiją į kitą lygį: pasirodė pirmieji pranešimai apie naująjį „Xperia Pro-II“ flagmaną

Japonijos milžinė „Sony“ neseniai pristatė naujus išmaniuosius telefonus. Kompanijos atstovai pademonstravo naująjį „Xperia 1 V“ flagmaną, bet ir vidutinioką „Xperia 10 V“. Tačiau tai dar ne visos naujienos.

„Sony“ ruošiasi perkelti mobilią fotografiją į kitą lygį: pasirodė pirmieji pranešimai apie naująjį „Xperia Pro-II“ flagmaną

Internete jau kalbama apie „Sony“ planus pristatyti pirmąjį sulenkiamą išmanųjį telefoną, tačiau tai dar ne viskas. 2021 metais bendrovė pristatė „Xperia Pro-I“ flagmaną, kurio pagrindinė stiprybė – fotografija.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Dabar jau kalbama ir apie tai, jog bendrovė ruošia prieš kone du metus pristatyto modelio įpėdinį. Naujausi pranešimai rodo, kad naujos kartos „Xperia Pro“ turės atnaujintą „Xperia 1 V“ kameros bloką su trimis „Exmor-T“ jutikliais.

Šaltinis iš Japonijos teigia, kad pagrindinis plataus kampo kameros jutiklis vėl bus 1 colio dydžio, o kitas šaltinis iš „Weibo“ sako, kad „Sony“ naudos naujus jutiklius visose trijose kamerose. Deja, nėra jokių konkrečių parametrų, kurie atitiktų naujausius informacijos nutekinimus.

Teigiama, kad „Xperia Pro-I“ įpėdinis šiais metais išleistas nebus, todėl šio, į fotografiją sukoncentruoto flagmano, gali tekti palaukti iki 2024 metų pradžios.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas