Telefonai

„Sony“ ruošiasi sudrebinti telefonų rinką: pasirodė pirmoji informacija apie išskirtinį modelį, tačiau kai kurios savybės nepatiks daugeliui

Japonijos milžinė „Sony“ neseniai pristatė naujus išmaniuosius telefonus. Kompanijos atstovai pademonstravo naująjį „Xperia 1 V“ flagmaną, bet ir vidutinioką „Xperia 10 V“. Tačiau tai dar ne visos naujienos.

„Sony“ ruošiasi sudrebinti telefonų rinką: pasirodė pirmoji informacija apie išskirtinį modelį, tačiau kai kurios savybės nepatiks daugeliui

Per pastaruosius metus gerokai išaugo sulenkiamų išmaniųjų telefonų populiarumas. Vis daugiau gamintojų kuria įvairius variantus, o bene populiariausia opcija – atlenkiami modeliai. Dabar aiškėja, kad tokį variantą ruošia ir „Sony“.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Remiantis naujausia informacija, Japonijos milžinės vadovai ruošia sulenkiamą „Xperia Compact“ išmanųjį telefoną, kuris būtų panašus į „Samsung“ kuriamus „Galaxy Flip“ serijos įrenginius. Teigiama, kad analogiškas „Sony“ produktas pasiūlys aukščiausios klasės specifikacijas, o kartu su pranešimu pasidalinti ir galimi maketai.

Kaip galima matyti iš nuotraukų, atlenkiamas „Sony“ įrenginys turėtų dvi kameras viršutinėje dalyje, kur kiti gamintojai įmontuoja ekraną. Iš pateiktų vaizdų sunku pasakyti ar šis modelis apskritai turės išorinį ekraną. Tai būtų ganėtinai keistas kompanijos vadovų sprendimas.

Deja, tačiau jokios techninės šio išmaniojo telefono savybės nėra pateikiamos. Kol kas išlieka ar „Sony“ išties ketina pristatyti tokį įrenginį. Kaip bebūtų, jeigu tokie planai išties egzistuoja – artimiausiu metu galima išvysti ir daugiau informacijos apie tai.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas