Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Sony“ šiemet kaip reikiant pasistengs su telefonais: pasidalino įspūdingais vaizdais

„Sony“ šiemet kaip reikiant pasistengs su telefonais: pasidalino įspūdingais vaizdais

Dainius Martinkus

2021-04-08, 10:50

Priešingai nei konkurentai iš Kinijos, „Sony“ neatskleidžia jokių būsimų įrenginių funkcijų ar specifikacijų iki pat pristatymo. Štai šiuo metu žinoma tik tiek, kad trečiosios kartos „Sony Xperia 1 III“ ir „Sony Xperia 10 III“ dizainu praktiškai nesiskirs nuo savo pirmtakų. Telefonai bus gaminami pagal standartinį braižą, kai ekrano kraštinių santykis siekia 21:9, o paties telefono forma dėl to tampa ilga siaura. „Sony Xperia 1 III“ ir „Sony Xperia 10 III“ telefonai pasauliui turėtų būti pristatyti visai netrukus, balandžio 14 dieną. Visgi artėjant šiai dienai, „Sony“ širdis šiek tiek suminkštėjo ir ji nusprendė šiek tiek praskleisti paslapties šydą, pasidalindama vaizdo klipais apie būsimuosius savo flagmanus

Tiesa, juose neatskleidžiamos techninės detalės apie telefonus. Pirmajame vaizdo įraše matome daug profesionaliam naudojimui skirtos įrangos: kameros, ausinės, audio pultai. Panašu, kad naujasis flagmanas „Sony 1 III“ bus skirtas profesionaliam naudojimui, visai kaip „Sony Xperia Pro“. „Sony“ save bando pozicionuoti kaip kūrybingų pramogų kompaniją, turinčią tvirtą technologinį pagrindą. Tą patį daro ir „Apple“ - šios įmonės gaminiai labai populiarūs tarp kūrybinių sričių darbuotojų: dizainerių, fotografų, video montuotojų ir pan. Greičiausiai „Sony“ bandys pasinaudoti šia aukso gysla ir pasiglemžti dalį pirkėjų iš „Apple“.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Nors „Sony“ ir neatskleidžia daug techninių detalių apie naujuosius telefonus, bet antrame filmuke vietomis šmėsčioja telefonas su trijų kamerų sistema. Tai leidžia daryti išvadą, kad „Sony Xperia 1 III“ bus apginkluotas trijų kamerų sistema. Tikėtina, kad flagmanas turės itin dideliam vaizdo priartinimui skirtą periskopinę kamerą, apie kurią gamintojas jokios informacijos neatskleidžia. Kitos specifikacijos, kaip ekranas, baterija ar net ausinių lizdas lieka paslaptyje. Vaizdo įraše matyti belaidės ausinės, kas labai dažnai būna signalas, jog audio jungtis staiga dings iš telefono.

Antrame filmuke taip pat „Sony“ pabrėžia indėlį į filmų, žaidimų ir muzikos industriją. Neseniai pasirodęs „Sony Xperia Pro“ yra išskirtinai skirtas kino industrijoje dirbantiems pirkėjams. Gali būti, kad dalis funkcijų bus perkelta ir į naująjį „Sony Xperia 1 III“ telefoną.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas