Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Spėkite, koks 5G telefonas populiariausias JAV? Pagaliau žinome atsakymą

Spėkite, koks 5G telefonas populiariausias JAV? Pagaliau žinome atsakymą

Dainius Martinkus

2021-02-19, 09:50

Turbūt visi esate girdėję šūkį „Rinkis prekę lietuvišką“. Panaši situacija yra JAV, jei kalbame apie išmaniųjų telefonų pardavimus, amerikiečiai patriotiški ir mielai renkasi savo šalies gamintojų telefonus, panašiai kaip vokiečiai myli savo savo valstybėje pagamintus automobilius. Kitaip sakant, meilė savos šalies produkcijai liejasi per kraštus.

apple5G_2

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Šių metų sausį buvo paskelbta ataskaita, kurioje apibendrinti duomenys gauti iš labai populiarios mobiliosios aplikacijos „Speedtest by Ookla“. Ataskaitoje teigiama, kad populiariausias 5G telefonas JAV yra „iPhone 12 Pro Max“. Šis modelis pirmauja net 49 valstijose iš 50. „Ookla“ kartu su „Mscience“ atliko tyrimą, kuriame aiškinosi, kurių 5G telefonų buvo parduota daugiausiai ir ar pirkėjai naudoja 5G ryšį savo įrenginiuose. Rezultatai nelabai stebina, „iPhone 12 Pro Max“ gali pasigirti dideliais pardavimas JAV, „iPhone“ telefonai užima pirmąsias topų vietas. Netikėta tik tai, kad pirkėjai linkę rinktis patį brangiausią serijos telefoną, o ne daugelio specialistų geriausiu kainos/kokybės santykiu pripažintą „iPhone 12”.

apple5G_3

Remiantis tyrimų duomenimis „iPhone 12 Pro“ yra pats populiariausias 5G telefonas t. y. užimą pirmą vietą Vermonto ir Vašingtono miestuose. „iPhone 12 Pro Max“ ir mažieji broliukai „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“ užima pirmas 3 vietas tarp daugiausiai parduotų ir naudojamų 5G telefonų. Deja, mažylis „iPhone 12 mini“ lieka už borto - šį telefoną pardavimais lenkia „Samsung Galaxy S20+“ bei „Samsung Galaxy S20 Ultra“ modeliai, kurie yra atitinkamai ketvirtoje ir penktoje vietose.

Apple5G_4

Mažiausiais „Apple“ šeimos atstovas „iPhone 12 mini“ nėra labai populiarus apskritai. Jis tiesiog per mažas - 5,4 colio įstrižainės ekranas šiuolaikiniais standartais yra tiesiog per mažas, kad būtų patogu naršyti internete, slinkti „Facebook“, „Instagram“ ar žiūrėti „Netflix” serialus. Būtent dėl mažų „iPhone 12 mini“ pardavimų „Apple“ ketina nutraukti šio modelio gamyba.

Viena priežasčių, kodėl naujieji „Apple” telefonai tokie populiarūs, yra tai, kad JAV rinkai skirtuose įrenginiuose palaikomas milimetrinių bangų standartas, kuris užtikrina labai spartų 5G veikimą. Europoje milimetrinių bangų 5G įrangos infrastruktūra, lyginant su JAV, nėra išplitusi. Kitaip tariant, „Apple“ siūlo tai, ką gali pasiūlyti me visi konkurentai. Beje, teigiama, kad „iPhone 13“ modelis su milimetrinių bangų antenomis bus pardavinėjimas ne tik JAV, bet ir kituose regionuose.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas