Sulenkiamas „Samsung“ flagmanas aptiktas „Geekbench“ platformoje, dar kartą patvirtintos pagrindinės „Galaxy Fold6“ specifikacijos

Lukas Snarskis

2024-05-20, 14:55 (atnaujinta 2024-06-06, 11:06)

0 komentarų

Vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų „Samsung“ kasmet pristato du sulenkiamus įrenginius. Šiemet mes turėtumėme išvysti „Galaxy Flip6“, o taip pat ir „Galaxy Fold6“ modelius, o taip pat ir pigesnį pastarojo prietaiso variantą.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
Sulenkiamas „Samsung“ flagmanas aptiktas „Geekbench“ platformoje, dar kartą patvirtintos pagrindinės „Galaxy Fold6“ specifikacijos

Naujausi „Samsung“ sulenkiami išmanieji telefonai turėtų debiutuoti jau liepos 10 dieną. Nenumaldomai artėjant šiai spaudos konferencijai – daugėja informacijos ir apie planuojamus pristatyti įrenginius. „Geekbench“ platformoje dabar buvo pastebėtas „Galaxy Fold6“ modelis.

„Geekbench“ informacija patvirtina gandus, jog šis „Samsung“ sulenkiamas flagmanas veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi. Vieno branduolio testuose šis įrenginys rinko 1 964, o kelių branduolių – 6 619 taškus. Čia testuotas modelis su 12 GB operatyviosios (RAM) atminties.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung Galaxy Fold6“ turės tas pačias kameras kaip ir jo pirmtakas. Tai reiškia, kad čia rasime 50 MP plataus kampo objektyvą, 10 MP teleobjektyvą su 3x priartinimo galimybe ir 12 MP itin plataus kampo kamerą. Išmanusis taip pat turės ir dvi asmenukių kameras – 10 MP ir 16 MP.

Kamerų atnaujinimų tikimasi „Galaxy Fold6 Ultra“ variante. Neoficialiais duomenis, šis flagmanas turės 200 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, kuri buvo panaudota ir „Samsung Galaxy S24 Ultra“ modelyje. Deja, tačiau daugiau informacijos kol kas nėra pateikiama.

Šaltiniai praneša, jog atlenkto „Galaxy Fold6“ modelio storis sieks 5,6 mm, o sulenkus – 12,1 mm. Palyginimui, „Samsung Galaxy Fold5“ storis siekia atitinkamai 6,1 mm ir 13,4 mm. Akivaizdu, jog Pietų Korėjos milžinė pagaliau pradėjo ieškoti sprendimų, kurie leistų ne tik sumažinti šio flagmano svorį, bet ir kaip jį padaryti plonesniu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas