Telefonai

Sulenkiami „Samsung“ telefonai pasiūlys geresnes fotografijos galimybes: aiškėja, kokių pokyčių sulauks naujieji flagmanai

Dabartinė sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderė „Samsung“ 2022 metus pabaigė su kiek mažesniais tokio tipo įrenginių pardavimais, tačiau dabar aiškėja ką bendrovė planuoja šiemet.

Sulenkiami „Samsung“ telefonai pasiūlys geresnes fotografijos galimybes: aiškėja, kokių pokyčių sulauks naujieji flagmanai

Internete jau kuris laikas kalbama apie „Samsung Galaxy Fold5“ ir „Galaxy Flip5“ išmaniuosius telefonus, kurių debiutas turėtų įvykti antroje šių metų pusėje. Dabar pasirodė ir nauja informacija apie šių sulenkiamų įrenginių kameras.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung Galaxy Fold5“ turės tą pačią 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o taip pat ir 12 MP plataus kampo bei 10 MP teleobjektyvą. „Galaxy Flip5“ taip pat išsaugos pernai metais turėtas dvi 12 MP kameras, iš kurių viena yra plataus, o kita – itin plataus kampo.

Ir nors abu sulenkiami išmanieji telefonai ir turės tokios pačios raiškos vaizdo jutiklius, tačiau čia naudojami sensoriai turėtų būti nauja, kas leis pasiūlyti geresnę nuotraukų kokybę. Tiesa, kol kas nėra žinoma ar „Samsung“ ketina atnaujinti visus naudojamus sensorius ar tik kai kuriuos iš jų.

Priminsime, jog naujieji „Samsung“ sulenkiami įrenginiai turėtų pasiūlyti ir daugiau pasikeitimų. Bendrovė jau yra paruošusi sprendimą, kuris leistų pašalinti tarpą, kuomet įrenginiai sulenkti. „Samsung Galaxy Fold5“ atveju tai leistų sumažinti ir šio išmaniojo telefono storį, kuris siektų tik 13 mm, kas yra ženklus sumažėjimas. Naujausi sprendimai leistų šį įrenginį sulenkti tarsi knygą, nepaliekant nė menkiausio tarpo tarp abiejų dalių.

Tokios naujienos nėra didelė staigmena. Naują sulenkimo mechanizmą „Samsung“ jau buvo pademonstravusi šių metų pradžioje, kuomet vyko „CES 2023“ technologijų paroda. Kalbos netilo ir po Las Vegase įvykusio renginio ir tai ne pirmas kartas, kuomet skirtingi šaltiniai teigia, jog „Samsung“ turėtų pasiūlyti gerokai patobulintą sulenkimo mechanizmą.

Remiantis naujausia informacija, šiemet pasirodantis „Galaxy Fold5“ išmanusis turės tokį patį išorinį ekraną kaip ir praėjusių metų modelis. Tai reiškia, kad sulenkiamas įrenginys ir toliau naudos 6,2 colių įstrižainės ekraną, kuriuo galima naudotis, kuomet telefonas yra sulenktas. Tiesa, kol kas nėra žinoma kokios raiškos bus ši panelė bei kitos jos savybės.

Kalbant apie „Samsung Galaxy Flip5“, šis atlenkiamas išmanusis telefonas be patobulinto sulenkimo mechanizmo, turėtų sulaukti kvadratinio ekrano viršutinėje įrenginio dalyje, o jo įstrižainė sieks 3,4 colio. Tai būtų ganėtinai didelis atnaujinimas, atsižvelgiant į tai, jog „Galaxy Flip4“ turi tik 1,9 colių įstrižainės ekraną.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas