Telefonai

Sulenkiamų telefonų bumas dar prieš akis: jau netrukus laukiama milžiniško populiarumo šuolio

Sulenkiamų telefonų bumas dar prieš akis: jau netrukus laukiama milžiniško populiarumo šuolio

Galima drąsiai teigti, kad praėjo keletą metų, kuomet sulankstomas išmanusis telefonas tapo šių dienų realybe. Nors tokie įrenginiai yra dar ganėtinai nauji, Pietų Korėjos technologijų milžinė „Samsung“ šių metų rugpjūčio 11 dieną savo renginyje „Galaxy Unpacked“ pristatyti jau trečiosios kartos sulankstomus telefonus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tikimasi, kad būsimi „Samsung“ įrenginiai bus patobulinto dizaino bei bus siūlomi už tikrai konkurencingą kainą. Esant dideliems patobulinimams ir mažesnėms kainoms, bendrovė tikisi padidinti vartotojų susidomėjimą bei pasiekti didesnius sulankstomų telefonų pardavimų.

Nurodytoje „Counterpoint Research“ ataskaitoje prognozuojama, kad sulankstomų išmaniųjų telefonų pardavimai šiemet, palyginti su praėjusiais metais, turėtų išaugti kiek daugiau nei tris kartus. Atastaikoje numatoma, kad parduotų įrenginių skaičius pasieks apie 9 mln.

Visgi, per porą metų, iki 2023 metų tokių telefonų pardavimai gali padidėti apie 10 kartų. Tyrimų agentūra priduria, kad šiuo metu „Samsung“ tiesiogine to žodžio prasme dominuoja rinkoje bei užima kiek daugiau nei 88 proc. sulankstomų įrenginių rinkos dalies.

Šiuo metu yra tik keletas įmonių, turinčių sulankstomus išmaniuosius telefonus, todėl „Samsung“ išlieka rinkos lyderė. Tačiau Pietų Korėjos milžinas ir toliau dominuos rinkoje, užimdamas daugiau nei 75 proc. Rinkos dalies, net ir tada, kai kiti prekės ženklai išleis savo sulankstomus telefonus, teigiama pranešime.

Panašu, kad „Samsung“ yra vienintelė didelė kompanija, siekianti, kad sulankstomi išmanieji telefonai taptų pagrindiniais. Tikimasi, kad kiti išmaniųjų telefonų gamintojai, tokie kaip „Xiaomi“, „OPPO“, „Vivo“ ir „Honor“, šių metų pabaigoje pristatys savo pirmąjį komercinį sulankstomą išmanųjį telefoną, tačiau pristatymo laikas dar nepasiekiamas. Pranešama, kad net „Apple“ dirba su sulankstomu „iPhone“, kuris galėtų būti paleistas 2023 m.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas