Sulenkiamų telefonų bumas dar prieš akis: jau netrukus laukiama milžiniško populiarumo šuolio

Sulenkiamų telefonų bumas dar prieš akis: jau netrukus laukiama milžiniško populiarumo šuolio

Lukas Snarskis

Galima drąsiai teigti, kad praėjo keletą metų, kuomet sulankstomas išmanusis telefonas tapo šių dienų realybe. Nors tokie įrenginiai yra dar ganėtinai nauji, Pietų Korėjos technologijų milžinė „Samsung“ šių metų rugpjūčio 11 dieną savo renginyje „Galaxy Unpacked“ pristatyti jau trečiosios kartos sulankstomus telefonus.

Tikimasi, kad būsimi „Samsung“ įrenginiai bus patobulinto dizaino bei bus siūlomi už tikrai konkurencingą kainą. Esant dideliems patobulinimams ir mažesnėms kainoms, bendrovė tikisi padidinti vartotojų susidomėjimą bei pasiekti didesnius sulankstomų telefonų pardavimų.

sulenkiami

Nurodytoje „Counterpoint Research“ ataskaitoje prognozuojama, kad sulankstomų išmaniųjų telefonų pardavimai šiemet, palyginti su praėjusiais metais, turėtų išaugti kiek daugiau nei tris kartus. Atastaikoje numatoma, kad parduotų įrenginių skaičius pasieks apie 9 mln.

Visgi, per porą metų, iki 2023 metų tokių telefonų pardavimai gali padidėti apie 10 kartų. Tyrimų agentūra priduria, kad šiuo metu „Samsung“ tiesiogine to žodžio prasme dominuoja rinkoje bei užima kiek daugiau nei 88 proc. sulankstomų įrenginių rinkos dalies.

Galaxy20Fold

Šiuo metu yra tik keletas įmonių, turinčių sulankstomus išmaniuosius telefonus, todėl „Samsung“ išlieka rinkos lyderė. Tačiau Pietų Korėjos milžinas ir toliau dominuos rinkoje, užimdamas daugiau nei 75 proc. Rinkos dalies, net ir tada, kai kiti prekės ženklai išleis savo sulankstomus telefonus, teigiama pranešime.

Panašu, kad „Samsung“ yra vienintelė didelė kompanija, siekianti, kad sulankstomi išmanieji telefonai taptų pagrindiniais. Tikimasi, kad kiti išmaniųjų telefonų gamintojai, tokie kaip „Xiaomi“, „OPPO“, „Vivo“ ir „Honor“, šių metų pabaigoje pristatys savo pirmąjį komercinį sulankstomą išmanųjį telefoną, tačiau pristatymo laikas dar nepasiekiamas. Pranešama, kad net „Apple“ dirba su sulankstomu „iPhone“, kuris galėtų būti paleistas 2023 m.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas