Sulenkiamų telefonų rinkoje darosi karšta: „Motorola“ ketina pristatyti trečios kartos „Razr“ modelį su esminiais patobulinimais

Sulenkiamų telefonų rinkoje darosi karšta: „Motorola“ ketina pristatyti trečios kartos „Razr“ modelį su esminiais patobulinimais

Lukas Snarskis

Sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinka darosi vis įdomesnė. Vis daugiau bendrovių pristato savo sulenkiamus ar atlenkiamus įrenginius, o visai neseniai tai padarė ir „Huawei“, pristatydama naująjį „P50 Pocket“ modelį. Dabar aiškėja, kad jau trečiąjį panašaus tipo produktą ketina pristatyti ir „Motorola“.

„Motorola“ buvo viena pirmųjų kompanijų, pristačiusių atlenkiamą išmanųjį telefoną. 2019 metais bendrovė pademonstravo „Razr“ modelį, kuris 2020 metais sulaukė atnaujinimo. Dabar aiškėja, jog gamintojas ruošia jau trečios kartos „Razr“ modelį.

Motorola RAZR 5G 256GB Polished Graphite

Motorola-Razr

Kinijos rinkai skirtame socialiniame tinkle „Weibo“ informacija apie tai pasidalino „Lenovo“, kuri ir valdo „Motorola“, vadovų. Pastarasis patikino, jog naujasis „Razr“ galės pasiūlyti gerokai pažangesnį veikimą bei pirkėjus pasieks su patobulinta vartotojo sąsaja. Negana to, teigiama, kad išmanusis telefonas išsiskirs ir gerokai patrauklesniu dizainu.

dar-vienas-sulenkiamas-telefonas-motorola-pristate-ilgai-anonsuota-razr-tai-kitoks-telefonas

Remiantis naujausia informacija, naujasis „Motorola Razr“ iš pradžių turėtų debiutuoti Kinijoje, o tik vėliau pasiekti ir kitas rinkas. Tai būtų savotiška naujiena, nes ankstesniais metais šis įrenginys debiutuodavo pasaulinėje rinkoje. Tikėtina, kad tam nemažai įtakos gali turėti vis didėjantis sulenkiamų telefonų populiarumas Kinijoje, o „Motorola“ nenori atsilikti nuo šios mados.

Motorola Razr 2019 XT2000-2 128GB Black (Juodas)

Deja, tačiau kol kas daugiau informacijos apie naująjį „Razr“ nėra. Kaip bebūtų, artimiausiu metu gali paaiškėti ir daugiau šio įrenginio savybių, o apie tai mes jus būtinai informuosime.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Motorola

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Motorola Razr 2019

Motorola Razr 2019

6,2 colio
2510 mAh

Išleista: 2019 lapkritis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas