Sulenkiamų telefonų rinkoje naujokas: netrukus naujieną pristatys ir dar viena Kinijos milžinė

Sulenkiamų telefonų rinkoje naujokas: netrukus naujieną pristatys ir dar viena Kinijos milžinė

Leonardas Sindaravičius

Vienam iš lyderiaujančių kinų elektronikos koncernų „BBK Electronics“ priklausanti „Oppo“ suteikė užuominų apie savo naujausią projektą - sulenkiamą telefoną. Įmonės pasidalintoje nuotraukoje matomas įrenginio profilis, iš kurio galima spręsti, jog prietaisas turės trijų kamerų modulį bei korpuso tipą panašų į „Samsung Galaxy Fold3“ - kol kas sėkmingiausią sulenkiamą telefoną rinkoje. Užuominoje taip pat skelbiamas reklaminis šūkis „Pakankamai mažas, pakankamai didelis telefonas sulenkiamu ekranu“.

Oppo-Find-N-telefonas

„Oppo“ produktų padalinio vadovas ir buvęs „OnePlus“ įkūrėjas Pete Lau taip pat pasidalino žiniomis apie „Find N“ pavadintą įrenginį, atskleisdamas, jog kompanija ties šiuo projektu dirbo net ketverius metus. Oficialaus „Oppo Find N“ pristatymo teks palaukti iki gruodžio 15-osios.

Oppo Find X3 Lite 128GB Black (Juodas)

Oppo-Find-N

Vos prieš porą dienų „Oppo“ taip pat pasidalino kita savo sukurta inovacija - iš modulio ribų išlendančia telefono kamera. Tai parodo, kad kompanija rimtai nusiteikusi revoliucionizuoti išmaniųjų telefonų pasaulį, tad ateityje iš šios kompanijos galime tikėtis dar daugiau konceptų bei unikalių techninių sprendimų.

Oppo Find X3 Neo 5G Dual 256GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas