Svarbi diena „Xiaomi“ istorijoje: pamirškite telefonus su „Mi“ ženkliuku

Svarbi diena „Xiaomi“ istorijoje: pamirškite telefonus su „Mi“ ženkliuku

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-09-09, 01:30

Vos prieš kelias savaites „Xiaomi“ pristatė naują „Mix“ serijos išmanųjį telefoną - „Xiaomi Mix 4“. Pristatymas įsimintinas tuo, kad prie naujojo modelio neatsirado įprastas „Mi“ prekės ženklas. Dabar, pasak „Xiaomi“ kompanijos pranešimo, skirto „XDA-Developers“ bendruomenei, kompanijos ateitis – be šio prekės ženklo.

Darant prielaidą, kad „Xiaomi“ ilgam laikysis šios naujos struktūros, o tai reiškia, jog šių metų pabaigoje mes neišvysime „Xiaomi Mi 12“ išmaniojo telefono. Vietoj to, šis kompanijos flagmanas bus pristatytas jau kaip „Xiaomi 12“. Tai reiškia didžiulį pokytį, nes bendrovė naudojo „Mi“ ženklą nuo pat pirmojo išmaniojo telefono „Mi 1“.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128GB Truffle Black (Juodas)

Xiaomi20maiselis

Prekės ženklas taip pat bus panaikintas iš kitų „Xiaomi“ produktų, įskaitant planšetinius kompiuterius, nešiojamuosius prietaisus, nešiojamus kompiuterius ir t.t. Kad būtų aišku, „Xiaomi“ nieko nekeičia esamuose produktuose. Pavyzdžiui, išmanusis telefonas „Mi 11“ ir toliau liks „Mi 11“. Šis prekės ženklo keitimas taikomas tik būsimiems produktams.

Pasak „XDA“, „Xiaomi“ savo gimtojoje Kinijoje jau turi keletą produktų, kurie yra be „Mi“ prekės ženklo. Tikėtina, kad šis pasaulinių produktų pakeitimas atneš tam tikrą prekės ženklo sinergiją visame pasaulyje. Lei Junas, vienas iš „Xiaomi“ įkūrėjų, kartą pakomentavo, kad „Mi“ reiškia du dalykus: „mobilusis internetas“ ir „neįmanoma misija“. Pirmasis susijęs su įmonės produktų orientacija, o antrasis - įmonės ambicijomis.

Xiaomi Mi 11i 5G Dual 128GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas