Telefonai ir vėl sproginėja: šįsyk nukentėjo naujojo „OnePlus“ modelio turėtoja

Telefonai ir vėl sproginėja: šįsyk nukentėjo naujojo „OnePlus“ modelio turėtoja

Lukas Snarskis

Sprogstantys, neveikiantys ar kitokią žalą naudotojams darantys išmanieji telefonai – menka naujiena. Internete nuolatos pasirodo įvairiausių pranešimų apie nelaimingus atsitikimus, kuriuose pagrindinį vaidmenį atlieka telefonai. Dažnai jie būna apgaulingi arba sukeltų pačių vartotojų, tačiau tikrai ne visada.

Prieš keletą dienų internetinėje erdvėje išplito pranešimas, kad sprogo naujasis „OnePlus Nord 2“ išmanusis telefonas, dėl kurio jo savininkas buvo sužeistas. Aptariamas savininkas yra Ankur Sharma iš Bengaluru, Indija. Pastarasis pasidalino incidentu „Twitter“ platformoje. Šis įrašas šiuo metu jau yra ištrintas.

OnePlus-Nord-2-sprogimas-2

Nors savininkas ir ištrynė žinutę, „LetsGoDigital“ sugebėjo pasidalinti originaliais Indijos vartotojo paskelbtais vaizdais. Kaip rašoma socialiniame „Twitter“, būtent A.Sharma žmona ir nukentėjo nuo šio incidento. Visa tai nutiko kai ši važiavo dviračiu ryte ir staiga, jos dirže esantis, „Nord 2“ įrenginys netikėtai sprogo, o iš prietaiso pasklido dūmų užsklanda. Žvelgiant į „Twitter“ paskelbtas nuotraukas, akivaizdu, kad „Nord 2“ įrenginyje esanti baterija paprasčiausiai sprogo jai bevažiuojant dviračiu.

OnePlus-Nord-2-sprogimas

Iš nuotraukų atrodo, kad Kinijos prekės ženklo „Nord 2“ blokas yra visiškai sunaikintas, o jo galinis dalis yra stipriai apdegęs, taip pat galime pamatyti apgadintus vidinius komponentus. Šiuo metu nežinoma, kas tiksliai sukėlė šį sprogimą. Atminkite, kad tai gali būti pavienis įvykis, kokių anksčiau yra būta ir su kitais telefonais. Dar šių metų liepos mėnesį „Oppo A53“ taip pat sprogo vartotojo kišenėje, tačiau tai buvo tik dar vienas toks pavienis incidentas.

Galime nuraminti, kad kiti šiuo metu apyvartoje esantys „Nord 2“ įrenginiai greičiausiai nekelia jokio papildomo sprogimo pavojaus. Šiuo metu „OnePlus“ dar nepateikė jokių pareiškimų dėl savo paties tyrimo šiuo klausimu. Visgi bendrovė jau spėjo atsiprašyti A.Sharmo per „Twitter“ bei pasiūlė nemokamai sutvarkyti / pakeisti jo turimą įrenginį kitu.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas