Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Telefonų pardavimai auga it ant mielių: „OnePlus“ šiemet fiksuoja neįtikėtinus rezultatus

Telefonų pardavimai auga it ant mielių: „OnePlus“ šiemet fiksuoja neįtikėtinus rezultatus

Lukas Snarskis

2021-10-14, 15:00

Kinijos kompanija „OnePlus“ vakar pristatė naująjį „OnePlus 9RT“ išmanųjį telefoną, apie kurį skaityti galite paspaudę čia, o tuo pačiu nepraleido progos pasidžiaugti savo sėkme. Renginio metu, bendrovės atstovai kalbėjo ir apie pardavimus, kurie šiemet yra stebėtinai didesni nei anksčiau.

Spaudos konferencijos metu atskleista, jog „OnePlus“, per pirmuosius šešis šių metų mėnesius, užfiksavo 257 proc. augimą, lyginant su analogišku periodu pernai. Kompanijos įkūrėjo Liu Zuohu teigimu, tokie skaičiai užfiksuoti pasaulinėje rinkoje, tačiau augimas pastebimas ir Kinijoje. Čia bendrovės augimas siekia 124 proc.

OnePlus Nord 2 5G Dual 128GB Grey (Pilkas)

OnePlus-augimas

Kinijos gamintojas didžiausią augimą užfiksavo JAV ir Europoje, tačiau tuo pačiu sugebėjo išsaugoti savo lyderio poziciją Indijoje, kur „OnePlus“ pirmauja kaip aukščiausios klasės telefonų pardavėjas. Negana to, kompanijos atstovai tikisi, kad šiemet pavyks pasiekti 10 mln. Parduotų išmaniųjų telefonų ribą.

Tokie rezultatai neturėtų būti milžiniška staigmena, ypatingai atsižvelgus į pastarųjų mėnesių veiksmus, kuriuos atliko „OnePlus“. Niekam ne paslaptis, jog ši bendrovė pradėjo glaudžiau bendradarbiauti su „Oppo“, kuri yra valdoma to paties „BKK Electronics“ koncerno. Tai neabejotinai suteikia daugiau resursų ir galimybių, siekiant populiarinti „OnePlus“ vardą bei didinti pardavimus.

OnePlus Nord N100 Dual 64GB Grey (Pilkas)

OnePlus-augimas-2

Vertėtų paminėti, jog dar gegužės mėnesį „OnePlus“ komandą papildę ir buvęs „Huawei Mobile“ viceprezidentas Li Kaixinas, kuris padėjo pastarajai Kinijos milžinei pasiekti įspūdingus pardavimus. Nesunku nuspėti, jog pagrindinė jo užduotis „OnePlus“ bendrovėje išlieka tokia pati – gerinti kompanijos produkcijos pardavimus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: OnePlus

Komentarai

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

OnePlus 9RT 5G

OnePlus 9RT 5G

6,67 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 spalis

OnePlus 9

OnePlus 9

6,55 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 kovas

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro

6,7 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 kovas

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas