Telefonų rinkos perversmas? Sulenkiamo „Samsung“ modelio užsakymai atima žadą

Telefonų rinkos perversmas? Sulenkiamo „Samsung“ modelio užsakymai atima žadą

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ yra absoliuti lyderė sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkoje. Visai neseniai, bendrovės atstovai pademonstravo ir naujausius modelius – tai „Galaxy Z Fold3“ ir „Galaxy Z Flip3“, kuriuos jau dabar galima užsisakyti ir Lietuvoje.

Tai, kad „Samsung“ yra absoliutus lyderis sulenkiamų telefonų rinkoje – niekam ne paslaptis. Tačiau dabar pradeda aiškėti, kad naujieji flagmanai gali leisti ir dar labiau sustiprinti pozicijas. Kaip skelbia „Yonhap News“, Pietų Korėjoje naujieji telefonai yra tiesiog graibstomi iš lentynų. Pranešama, kad vien per pirmąją savaitę buvo užsakyta daugiau nei 800 tūkst. naujųjų „Galaxy Z“ serijos produktų.

Iš dviejų naujųjų įrenginių – populiariausias yra „Galaxy Z Flip3“, kurį jau įsigijo daugiau nei 480 tūkst. „Samsung“ produkcijos gerbėjų. Šis modelis yra gerokai pigesnis nei „Samsung Galaxy Z Fold3“, kuris Lietuvoje parduodamas už maždaug 1900 eurus. Pietų Korėjoje šio išmaniojo telefono užsakymus skaičius siekia maždaug 320 tūkst. Žinoma, tokį vartotojų pasirinkimą neabejotinai lemia kainų skirtumas, nes „Z Flip3“ įrenginys parduodamas už mažiau nei 1000 eurų.

Žinoma, reikėtų nepamiršti, jog ši statistika yra pateikiama tik iš Pietų Korėjos rinkos, o naujieji „Samsung“ sulenkiami išmanieji yra parduodami visame pasaulyje. Kaip bebūtų, tokie skaičiai gali suteikti papildomo optimizmo kompanijos vadovams, kurie pastaruoju metu susiduria su vis mažėjančiais pardavimais. Kiek anksčiau jau rašėme, jog „Galaxy S21“ serijos pardavimai buvo vieni prasčiausių per pastaruosius keletą metų.

Primename, kad „Samsung Galaxy Z Flip3“ buvo kuriamas siekiant vartotojams suteikti geriausias galimybes fiksuoti ir dalintis savo prisiminimais. Naujos kameros funkcijos ir „Flex“ režimas leis užfiksuoti asmenukę be jokio prisilietimo, o „Quick Shot“ įgalins ne tik įamžinti nuotrauką, naudojant išorinį ekraną, kai telefonas yra sulenktas, bet ir pradėti filmuoti du kartus paspaudus įjungimo mygtuką. Pasidalinimą užfiksuotomis gyvenimo akimirkomis ir slinkimą pagrindiniame ekrane palengvins 120Hz atsinaujinimo dažnis. Plačiau apie naujuosius „Samsung“ sulenkiamus telefonus galite skaityti čia.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 2

Miciganietis

OHO!
TIK dvi klaidos straipsnyje.
Tobulėji, ką?

Atsiprašau (nors ne, JŪS (tiksliau tu)) to tikrai neverti), bet skaito ir vaikai.
Nemokyk jų prastos rašybos.

Nedėkok, prašom ir kitą kartą, bet šįkart užduotis tau pačiam rasti klaideles.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas