„Telia“ ir toliau teikia pagalbą Ukrainai: pabėgėlių centrui įvedė nemokamą interneto, nupirko krūvą naujų telefonų

„Telia“ ir toliau teikia pagalbą Ukrainai: pabėgėlių centrui įvedė nemokamą interneto, nupirko krūvą naujų telefonų

Pranešimas spaudai

Teikdama humanitarinę pagalbą karo Ukrainoje paveiktiems žmonėms, bendrovė „Telia“ už 53 tūkst. eurų nupirko 200 mobiliųjų telefonų, kurie pasižymi itin dideliu tvirtumu ir atsparumu. Marijampolės pabėgėlių centrui „Telia“ įveda nemokamą internetą. Bendra „Telia“ parama, susijusi su pagalba Ukrainai, jau viršijo 100 tūkst. eurų.

„Esame kartu su Ukrainos žmonėmis ir toliau ieškosime būdų, kaip galėtume prisidėti prie didvyriškai nuo agresoriaus besiginančios tautos. Tai skatiname daryti ir kitus verslus bei visus Lietuvos žmones“, – sako „Telia“ verslo klientų vadovas Daniel Karpovič.

Telia

Telefonų siunta bus perduota Ukrainos karo paveiktiems žmonėms padedančiai organizacijai „Stiprūs kartu“, kuri kartu su kita nevyriausybine organizacija „Mėlyna geltona“ pasirūpins, jog įrenginiai pasiektų žmones, kuriems jų šiuo metu labiausiai reikia. Dovanojami skirtingų gamintojų telefonai pasižymi atsparumu ne tik dulkėms ar vandeniui, bet ir dūžiams, temperatūrų svyravimams.

„Telia“ taip pat neribotu mobiliuoju internetu aprūpins Marijampolės pabėgėlių koordinavimo centrą, kuris rūpinsis nuo karo Lietuvoje prieglobsčio ieškančiais žmonėmis. Tokį poreikį jais besirūpinanti organizacija išreiškė atsižvelgdama į augančius pabėgėlių srautus, o ryšys ir galimybė susisiekti su artimaisiais šiems žmonėms yra itin svarbūs ir reikalingi.

Kaip skelbta anksčiau, Ukrainos karo pabėgėliams Lietuvoje „Telia“ suteiks neribotą skaičių išankstinio mokėjimo paslaugos „Ežys“ SIM kortelių su ryšio paslaugomis, jos jau pasiekia pabėgėlių koordinavimo centrus Lietuvoje. Ukrainiečiai jas taip pat galės nemokamai pasiimti bet kuriame „Telia“ salone.

Nuo vasario 24 dienos mažiausiai iki kovo mėnesį galo operatoriaus klientai gali nemokamai bendrauti tarp Lietuvos ir Ukrainos, nemokami skambučiai bei SMS galios. Taip pat „Telia“ parengė specialų paramos paketą Ukrainos bendrovėms, perkeliančioms verslą į Lietuvą. Jiems bus suteiktos nemokamos paslaugos iki pusės metų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas