Tokio brangaus „iPhone“ dar nematėte: išskirtinė „Apple“ flagmano versija parduota už nesuvokiamą kainą

Tokio brangaus „iPhone“ dar nematėte: išskirtinė „Apple“ flagmano versija parduota už nesuvokiamą kainą

Rokas Gaidys

Kai kam „iPhone“ su galimybe perduoti duomenis ar paprasčiausiai įkrauti išmanųjį per „USB-C“ jungtį atrodytų kaip tolima svajonė už kurią susimokėti teks daug ir taip, tai yra tiesa. Visai nesenai inžinierius iš Jungtinių Amerikos Valstijų pristatė „X“ serijos telefoną, kuriame standartinė „Lightning“ jungtis buvo pakeista į plačiai kitų gamintojų naudojamą „Type-C“ ir nusprendė jį parduoti aukcione „Ebay“ platformoje, kurioje jis sulaukė nemažo susidomėjimo.

iphone-with-usb-c-port

Pagerintą „iPhone X“ aukciono metu norėjo įsigyti net 36 pirkėjai, kurie bendrai pateikė 116 statymų. Po dešimt dienų trukusio maratono telefonas buvo nupirktas už 86001, tai yra 1 doleriu daugiau nei buvo pasiūlyta prieš tai, tačiau ar naujasis savininkas tikrai galės pilnai juo džiaugtis lieka neaišku. Nesvarbu, kad buvo sumokėta milžiniška suma, tačiau „Apple“ iš savo pusės tokios modifikacijos nebuvo leidusi, todėl jis gali nepalaikyti naujesnių sisteminių atnaujinimų, nes pastarieji yra skirti tik originaliems, gamintojo sukurtiems modeliams.

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite (Juodas)

Pačią modifikaciją sugalvojo robotikos inžinierius Ken Pillonel, kuris viešai pasidalino techninėmis detalėmis bei brėžiniais, reikalingais tokiam telefono pakeitimui. Kaip jis pats teigia, tai nėra galutinė jo versija, nes pats išmanusis reikalauja daugybės techninių testavimų ir iki pino naudojimo yra dar toli. Visą kūrimo procesą galite pamatyti čia:

Kalbant apie „Apple“ išmaniųjų galimas modifikacijas, tai dažniausiai visos jos yra susijusios su funkcijomis, kurių „iPhone“ telefonas paprasčiausiai neturi. Žinoma, kad niekas nedraudžia to daryti ir jeigu kūrėjai įžvelgs galimą potencialą, jie galbūt tai net pridės ateityje prie būsimų telefonų modelių, tačiau dažniausiai, šiuo atveju, dėl labai konservatyvių įmonės pažiūrų, jie to paprasčiausiai nedaro. Pavyzdžiui, klaviatūros, kurias galima susireguliuoti pagal savo poreikius atsirado praėjus ne vieniems metams po to, kai jos pasirodė „Android“ sistemą palankančiuose išmaniuosiuose.

Apple iPhone 11 64GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: AppleeBay

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas