Telefonai

Trylikametė šokiravo savo tėvus: žaidimams ir kitiems pirkiniams telefone išleido kosminę sumą pinigų, tačiau tai dar ne viskas

Neįvardytą vaiką, Henano vidurinės mokyklos moksleivį, motina sugavo tik po to, kai paskambinusi mokytoja, pastebėjusi, kad trylikametė daug laiko praleidžia telefone, pasakė mananti, jog mergaitė gali būti priklausoma nuo mobiliųjų žaidimų.

Trylikametė šokiravo savo tėvus: žaidimams ir kitiems pirkiniams telefone išleido kosminę sumą pinigų, tačiau tai dar ne viskas

Regioninis televizijos kanalas „Elephant News“ pranešė, kad motina, kurios pavardė Wang, patikrino savo banko sąskaitą ir nustatė, kad joje yra tik 0,5 juanio, arba septyni centai.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tėvui, mergaitė prisipažino išleidusi 17 tūkst. JAV dolerių žaidimams pirkti ir 29,5 tūkst. dolerių pirkiniams programėlėse. Ji taip pat išleido tūkstančius duodama pinigų mažiausiai dešimčiai bendraklasių, kurie patys norėjo nusipirkti žaidimų. Iš viso mergaitė išleido apie 64 tūkst. JAV dolerių.

„Kai jie paprašė manęs sumokėti už jų žaidimus, sumokėjau, nors ir nenoriai“, – sakė mergaitė. „Jei nebūčiau jiems nusiuntusi, jie visą dieną mane trukdytų. Jei pasakyčiau mokytojui, bijočiau, kad mokytojas papasakos mano tėvams, o tėvai supyks“.

Kaip jau buvo nutikę kitais atvejais, kai vaikai tėvų pinigus išleisdavo žaidimams, dukra namuose rado mamos debetinę kortelę ir susiejo ją su savo telefonu. Ji taip pat žinojo kortelės slaptažodį, nes motina jai jį buvo pasakiusi, jei mergaitei prireiktų pinigų, kai tėvų nėra šalia.

Nors mergaitė sakė, kad nelabai ką supranta apie pinigus ir iš kur jie atsiranda, ji žinojo, kad reikia ištrinti pokalbių įrašus ir mokėjimo operacijas, kad nuo tėvų paslėptų savo išlaidų įrodymus. Motina bandė susigrąžinti pinigus iš kelių mokėjimo bendrovių, tačiau visos sumos dar negavo.

Daugelis socialiniuose tinkluose mergaitei reiškia mažai užuojautos, pažymėdami, kad ji suprato, ką daro, ypač ištrindama operacijų įrašus. Kiti kaltina tėvus. Kinija jau seniai nepalankiai žiūri į vaizdo žaidimus ir prieš kelerius metus juos pavadino elektroniniais narkotikais.

Jaunesniems nei 18 metų asmenims leidžiama žaisti internetinius žaidimus tik vieną valandą, nuo 20 iki 21 val. vietos laiku, penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas