Turite senesnį „Pixel“ serijos telefoną? „Google“ jums ruošia malonų siurprizą, kurio sulauksite netrukus

Turite senesnį „Pixel“ serijos telefoną? „Google“ jums ruošia malonų siurprizą, kurio sulauksite netrukus

Leonardas Sindaravičius

Viena stipriųjų „Google“ pusių neabejotinai yra gebėjimas išlaikyti klientus - kompanija visuomet suteikia priežasčių išlikti jos ekosistemos dalimi. Naujausias to pavyzdys nustebino senesnių „Pixel“ serijos telefonų savininkus, mat populiariausios paieškos sistemos kūrėjai atvirai pareiškė, jog stengsis kai kurias naujosios „Pixel 6“ išmaniųjų telefonų serijos savybes pritaikyti seniau išleistiems įrenginiams.

Technologijų lyderė pranešė tinklaraščiui „Android Authority“, jog tokios funkcijos, kaip astrofotografijos režimas, „Cinematic Pan“, „Call Screening“ ir dar daugiau, greitu metu pasieks ir ankstesnių „Pixel“ telefonų modelių naudotojus. Tiesa, nereikėtų džiūgauti anksčiau laiko - stiprų „Pixel 6“ funkcionalumo pagrindą sudaro „Tensor“ procesorius, tad pritaikant funkcijas senesniems įrenginiams ima kliudyti tam tikro techninės ribos. Kitaip tariant, yra didelė tikimybė, jog atsirasiančios funkcijos veiks ne taip sklandžiai, kaip „Pixel 6“.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

„Mūsų tikslas yra perkelti kuo daugiau inovatyvių funkcijų į senesnius „Pixel“ įrenginius, nors ir prireiks laiko siekiant pritaikyti naudojimo patirtį prisitaikant prie esančių technologinių ribų,“ - pranešime skelbė „Google“ atstovas. Jis pridūrė, jog kai kurios funkcijos, kaip „Live Translate“ bei „Motion Mode“, reikalaus gerokai daugiau darbo efektyviam pritaikymui, nes yra sukurtos specifiškai „Tensor“ procesoriui, kurio senieji „Pixel“ išmanieji neturi.

Nors „Pixel 6“ savybių adaptavimas ankstesniems telefonų modeliams yra patvirtintas, kompanija kol kas nė žodžiu neužsimena apie potencialias jų debiuto datas.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Google

Komentarai

Pixel4A

Įdomu, ar jau kas naudoja android12? Kokia patirtis lyginant su android 11? Žiūrint iš YouTube atsiranda daug aplikacijos naujovių-žaisliukų. Ar tai neapkrauna ergonomikos?

Guest

Viskas veikia puikiai. Kitoks dizainas ir valdymas. Ypač patinka darbo ir asmeninio profilių darna. Labai patinka.

Pixel

google mldc gamina patikimus ir ilgalaikius modelius, nusipirkus manau nesigailes nei vienas :)

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas