Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Turite „Xiaomi“ ar „Redmi“ telefoną? Pasitikrinkite ar sulauksite „Android 12“ atnaujinimo

Turite „Xiaomi“ ar „Redmi“ telefoną? Pasitikrinkite ar sulauksite „Android 12“ atnaujinimo

Lukas Snarskis

2021-07-05, 14:35

JAV korporacija „Google“ jau yra pristačiusi „Android 12“ operacinę sistemą, tačiau kol kas ji yra testuojama ir prieinama tik kaip bandomoji versija. Šiemet, priešingai nei anksčiau, šią platformos versiją gali išbandyti gerokai daugiau vartotojų, tačiau pilna versija pasirodys tik rugpjūčio mėnesį.

Daugelis su nekantrumu laukia kada „Android 12“ atkeliaus, o vienas populiariausių klausimų – kokiuose telefonuose ši operacinės sistemos versija bus prieinama ir kada. Daugelis gamintojų jau dabar ruošia naujinius, o tarp jų patenka ir „Xiaomi“. Kaip žinia, ši Kinijos milžinė nėra lyderė atnaujinant savo produktus.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Xiaomi-Mi-11-Pro-1

Ir nors „Xiaomi“ kol kas nėra oficialiai paskelbę kada ir kokie išmanieji telefonai sulauks atnaujinimų, tačiau internete jau plinta neoficialus sąrašas. Kaip skelbia „Xiaomiui“, galimai atnaujinimo sulaukiančių įrenginių sąrašas sudarytas remiantis viešoje erdvėje sklandančia informacija, o taip pat pasitelkiant šaltinius „Xiaomi“ kompanijos viduje.

Nesunku nuspėti, jog „Android 12“ sulauks visi „Mi“ serijos flagmanai, kurie išleisti 2020 bei 2021 metais, o taip pat ir „Redmi Note 9“, „Redmi Note 10“, „Redmi 10“, „Redmi K30“, „Redmi K40“ serijos bei trečios ir ketvirtos kartos „Black Shark“ žaidimų telefonai. Šio atnaujinimo taip pat turėtų sulaukti ir „Poco F3“ išmanusis.

Ir jeigu aukščiau minimų „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų savininkai jau gali džiaugtis ir laukti dienos, kuomet pasirodys jiems skirtas „Android 12“, tačiau tuo pačiu aiškėja ir įrenginiai, kurie šio naujinio greičiausiai negaus. Tarp tokių modelių patenka „Mi Note 10 Lite“, „Redmi 10X 4G“, „Redmi Note 9“ bei „Redmi Note 9T“. Tiesa, tokia informacija nėra patvirtinta oficialiai, tačiau jeigu šie modeliai ir sulauks naujos „Android“ versijos, jos teks gerokai palaukti.

mi-3

Žemiau pateikiame pilną sąrašą „Xiaomi“ telefonų, kurie sulauks „Android 12“:

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas