Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Turite „Xiaomi” telefoną? Jūsų laukia dideli ir malonūs pokyčiai, sužinokite daugiau

Turite „Xiaomi” telefoną? Jūsų laukia dideli ir malonūs pokyčiai, sužinokite daugiau

Ignas Petrikonis

2021-02-09, 12:20

„Xiaomi” vakar tarptautinei rinkai pristačiusi „Mi 11” flagmaną (jo kainą rasite čia) kartu su juo pademonstravo ir tai, kas patiks naujesnių jos telefonų savininkams - „MIUI 12.5” vartotojo sąsajos atnaujinimą, kuris pasiūlys labai laukiamų patobulinimų.

210209-005309

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Pagrindinė sritis, į kurią šįkart koncentravosi gamintojas - įvairios sistemos optimizacijos. Skelbiama, kad įprastu naudojimo režimu operatyviosios atminties sunaudojimas sumažės net 20%. Taip pat optimizuota vartotojo sąsaja ir sisteminės aplikacijos savo veikimui reikalaus net 22% mažesnių procesoriaus ir 15% mažesnių baterijos sąnaudų. Paprastai tariant, po „MIUI 12.5” atnaujinimo jūsų telefonas veiks šiek tiek greičiau ir bus ištvermingesnis.

gestures-miui

Kita svarbi naujovė - patobulintas valdymo gestų mechanizmas. Jeigu anksčiau valdymo gestai kartu su kitomis užduotimis buvo apdorojime vienoje procesoriaus branduolio gijoje, nuo šiol jiems bus skirta atskira gija, todėl net ir esant didžiausioms apkrovoms telefono valdymas bus kaip niekada sklandus ir spartus.

uninstall-apps

Iš smulkmenų galima paminėti atsiradusią galimybę ištrinti sistemos aplikacijas, tokias kaip skaičiuotuvas, orai, kompasas, garso įrašytuvas, užrašai, kompasas ir skeneris.

Kada atnaujinimas bus išleistas ir kokie modeliai palaikomi?

Xiaomi_Mi_10_Pro_Smartphone_Display-734x489

„MIUI 12.5” turėtų pirmosios atnaujinimo bangos telefonus pasiekti antrajame šių metų ketvirtyje, spėjama, balandžio mėnesį. Antrosios bangos išmaniųjų savininkams teks palūkėti iki šio ketvirčio pabaigos.

Žemiau pateikiame abiem bangoms priklausančius „Xiaomi” telefonų modelius, tačiau jeigu sąraše nerasite savojo - tai nebūtinai reiškia, kad „MIUI 12.5” jis negaus, galimai atnaujinimas jį pasieks vėliau, o mes apie tai būtinai pranešime, vos tik pasirodys informacija.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas