Tyli kiaulė gilią šaknį knisa: „Huawei“ paslapčia išleido EMUI vartotojo sąsajos atnaujinimą

Tyli kiaulė gilią šaknį knisa: „Huawei“ paslapčia išleido EMUI vartotojo sąsajos atnaujinimą

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-09-08, 15:12

JAV sankcijų sukaustyta Kinijos milžinė „Huawei“ jau daugiau nei metus yra sutelkusi dėmesį į naujosios „HarmonyOS“ operacinės sistemos kūrimą bei plėtojimą. Gamintojas stengiasi atnaujinti senesnius Kinijoje parduodamus išmaniuosius telefonus iš EMUI į „HarmonyOS“, o naujesni įrenginiai šią naują operacinę sistemą gauna „tiesiai iš dėžutės“.

Visgi, jeigu manėte, kad „Huawei“ pamiršo apie EMUI, galime nuraminti, kad taip tikrai nėra, kadangi gamintojais patyliukais pristatė „EMUI 12“. Taip, „EMUI 12“ jau yra oficialiai pristatyta bei savo vartotojus gali nudžiuginti atnaujinta vartotojo sąsaja bei daugybę kitų atnaujinimų. Šios operacinės versijos pristatymas reiškia, kad „Huawei“ vis dar palaiko EMUI, skirtą įrenginiams, išleistiems už Kinijos ribų. Štai naujos funkcijos ir pakeitimai, kuriuos suteikia naujoji versija.

Huawei P40 5G Dual 128GB Black (Juodas)

Švaresnė, minimalistinė ir realistiška vartotojo sąsaja

EMUI-12

„EMUI 12“ suteikia minimalistinę ir tikrovišką vartotojo sąsają. Pasak „Huawei“, novatoriškas sąsajos dizainas padeda atgaivinti skaitmeninį pasaulį. Sąsaja naudoja tris pagrindines spalvas - baltą, juodą ir mėlyną. Visa tai - kad vaizdas išliktų kuo švaresnis.

Kompanijos atstovų teigimu, „EMUI 12“ naudojamos animacijos buvo įkvėptos žvelgiant į dangų, kur nuolat juda įvairiausi objektai. Tą galima pastebėti kalbos pasirinkimo puslapį, kurio kiekviena kalba yra rutulio formos, ir sinchronizuojamoje animacijoje, kuri imituoja aplink besisukantį dangaus objektą.

Huawei P40 Lite Dual 128GB Midnight Black (Juodas)

Šrifto pritaikymas

„EMUI 12“ leis vartotojams reguliuoti ne tik šrifto dydį, bet ir jo storumą naudojant tik nustatymų slankiklį. Tokiu būdu kiekvienas vartotojas galės turėti patogiausią žiūrėjimo patirtį.

EMUI-12-2

Lengvos prieigos valdymo skydelis

Naudodami naują „EMUI“ versiją, vartotojai galės lengvai pasiekti valdymo skydelį iš bet kurios ekrano vietos, tiesiog perbraukdami. Valdymo skydas leis vartotojams valdyti audio ar video atkūrimą, pasiekti „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ nustatymus, taip pat sparčiuosius klavišus ir prijungtus įrenginius prie „Device +“.

„Device +“

„Device +“ yra funkcija, leidžianti lengvai naudotis keliais „Huawei“ įrenginiais. Bakstelėję „MatePad“ piktogramą, galėsite bendradarbiauti su keliais „Matepad“ ekranais. Vartotojai planšetinio kompiuterio ekrane galės skambinti, siųsti žinutes ir peržiūrėti nuotraukas iš savo telefono.

Bakstelėjus „MateBook“ piktogramą, galima redaguoti telefono failus kompiuteryje, o bakstelėjus „Huawei Vision“ piktogramą galima mėgautis vaizdo įrašais iš telefono tiesiai dideliame ekrane. Bakstelėjus laisvų rankų įrangos piktogramą, garso atkūrimas iš „MatePad“ arba „Huawei Vision“ bus pakeistas į tuo metu prijungtas ausines.

„MeeTime“

EMUI-12-3

„MeeTime“ yra „Huawei“ vaizdo skambučių programa, kuri buvo paskelbta viena iš „EMUI 10.1“ funkcijų dar praėjusių metų kovo mėnesį. Naujoji programos versija leidžia vartotojams sklandžiai perkelti skambučius į „Huawei Vision“ ir atgal į savo telefoną.

Greitas ir ilgalaikis našumas

„Huawei“ teigia, kad „EMUI 12“ yra itin greita, nes tinklalapiai ir aplikacijos yra įkeliamos vartotojui benaršant. Taip pat žadama, kad net ir ilgai naudojant, atsako laikas ir programų paleidimas bus sklandus, kaip jau yra tapę įprasta.

Saugumas

„EMUI 12“ leis vartotojams atrakinti telefoną iš nešiojamojo kompiuterio naudojant kelių ekranų funkcionalumą. Jie taip pat galės nustatyti savo išmanųjį laikrodį kaip patikimą kitą telefono įrenginį.

Dar nėra informacijos apie tai, kurie įrenginiai gaus „EMUI 12“ atnaujinimą, taip pat nėra aiški išleidimo data. Kuomet tik turėsime daugiau informacijos apie tai, būtinai jus informuosime.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas