Ukrainos kariai bus aprūpinti itin atspariais telefonais: „Bitė“ perduoda karo sąlygoms tinkamus įrenginius

Ukrainos kariai bus aprūpinti itin atspariais telefonais: „Bitė“ perduoda karo sąlygoms tinkamus įrenginius

Pranešimas spaudai

Reaguojant į kritinę situaciją Ukrainoje, „Bitė Lietuva“ su partneriu „Bullitt Group“ dovanoja Ukrainos kariams išmaniųjų telefonų „CAT“. Nevyriausybinė organizacija „Blue/Yellow“ perduos išmaniuosius įrenginius Ukrainos kariams, kovojantiems už šalies laisvę. Perduodama įranga yra itin tvirta, atspari aplinkos veiksniams – drėgmei, smūgiams, šalčiui – todėl yra tinkama naudoti karo sąlygomis.

„Kritiškai svarbia ryšio įranga remiame tiesiogiai agresoriaus puolimą atremiančius Ukrainos karius. Išmani ryšio įranga – brangi, todėl labai svarbu, kad už šalies ir visos Europos laisvę kovojantys ukrainiečiai įrenginius gautų iš įvairių įrangos tiekėjų Lietuvoje. Išnaudojame kiekvieną progą pakviesti juos prisidėti prie pagalbos Ukrainos žmonėms“, – sako Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

CAT S62 Pro Dual 128GB Black (Juodas)

cat-phones-pristato-cat-s52-ypatingai-plona-patvaruji-telefona_2021-04-26-213156

Pasak P. Kuisio, „tikslus perduodamų įrenginių skaičius, konkretūs modeliai, bendra paramos suma, laikantis saugumo reikalavimų, šiuo metu nebus viešinama, tačiau tai išties reikšminga, iki šiol didžiausia mūsų suteikta parama“.

„CAT“ gamintojo įrenginiai itin atsparūs aplinkos veiksniams, pavyzdžiui vandeniui, dulkėms, kritimams, dideliems temperatūrų svyravimams, purvui. Telefonų korpusas papildomai sutvirtintas ir suteikia apsaugą nuo smūgių ar temperatūrų svyravimų. Kai kurie įrenginiai taip pat testuoti pagal JAV kariuomenės standartus (MIL-STD-810H).

CAT S52 Dual Black (Juodas)

CATS42_3

„Bitė“ įrenginius perduoda bendradarbiaudama su gamintoju, Didžiosios Britanijos bendrove, „Bullitt Group“, kuri taip pat prisideda prie paramos Ukrainai.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas